Jump to content
Dogomania

Niewielki pocieszny batonik Gucio z zamojskiego schroniska ma domek :). Bardzo dziękuje za Waszą wsparcie dzięki czemu dostał szansę na dobre życie.


Onaa

Recommended Posts

Bardzo się cieszę że zaglądacie do batonika :).  Określenie batonik podała mi Tola :), bo normalnie dłuugi niskopodłogowy piesek to parówka. A że ten jeszcze bezimienny to taka mała krótsza paróweczka, coś jak batonik faktycznie to tak go roboczo nazywam.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tola napisał:

A to nie jest Batonik ?image.jpeg.28723ba7abddceb8f0fc50acc4aa2ba1.jpeg

Sama nie wiem, po jednym zdjęciu to tak ciężko powiedzieć. Tak mi się wydawało ale kolor łapek jakby inny.

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

To gdzie trafi Batonik? Do Ciebie, Onaa? :) 

Tak Tysiu :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Jo37 napisał:

Z tego boksu chyba wszystkie psiaki miały lamblie. Wydaje mi się, że szkoda pieniędzy na testy.

 

Batonik jest z tego boksu, w którym był chyba Kokos, to przedostatni boks. 

Pozostałe są z boksu Quatro. Anecik od razu podała Quatro preparat na lamblie. Teraz tez tak zrobimy, nie ma co czekać i szkoda pieniędzy na testy, bo na bank psy "coś" mają...Po tylu latach w schronisku to norma.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Batonik jest z tego boksu, w którym był chyba Kokos, to przedostatni boks. 

Pozostałe są z boksu Quatro. Anecik od razu podała Quatro preparat na lamblie. Teraz tez tak zrobimy, nie ma co czekać i szkoda pieniędzy na testy, bo na bank psy "coś" mają...Po tylu latach w schronisku to norma.

Mój syn adoptował sunie ze schroniska, weterynarz na pierwszej wizycie od razu zalecił odrobaczanie według schematu na lamblie, profilaktycznie. :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2021 o 16:37, Onaa napisał:

Bardzo się cieszę że zaglądacie do batonika :).  Określenie batonik podała mi Tola :), bo normalnie dłuugi niskopodłogowy piesek to parówka. A że ten jeszcze bezimienny to taka mała krótsza paróweczka, coś jak batonik faktycznie to tak go roboczo nazywam.

Takim batonikiem była moja pierwsza sunia i  to określenie już zostało dla wszystkich podobnych piesiów.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję że jesteście i zaglądacie do Batonika :D.

Widzę, że Batonik szeleczki będzie miał ładne czerwone, oczywiście przekażę pieniążki.

Jeśli chodzi o lamblie to np. Kokosek z tego boksu nie miał lamblie, miał robiony test.

A na Batonika czeka taka dziewczyna image.jpeg.804528edbf61682f058d7694adac0bef.jpeg

Tofina.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Bardzo dziękuję że jesteście i zaglądacie do Batonika :D.

Widzę, że Batonik szeleczki będzie miał ładne czerwone, oczywiście przekażę pieniążki.

Jeśli chodzi o lamblie to np. Kokosek z tego boksu nie miał lamblie, miał robiony test.

A na Batonika czeka taka dziewczyna image.jpeg.804528edbf61682f058d7694adac0bef.jpeg

Tofina.jpg

Jak miło znów zobaczyć ślicznotkę, a jak tam Reniu Twój tymczasik?

Link to comment
Share on other sites

Serca
 wklejam watek psinunia ktory we wtorek jedzie po nowe zycie i jest tam na wateczku tez djecie innego
wklejam z trwoga wielka zdjatka tego innego biedunia
matko ziemio zajrzyjcie prosze boc dla niego niema zadnej nadziei...
moze dobreduszki ktos mialby jakis pomysl 
 

received_424943872147422.jpeg

received_1176613602753807.jpeg

received_253739713024216.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...