Jump to content
Dogomania

Niewielki pocieszny batonik Gucio z zamojskiego schroniska ma domek :). Bardzo dziękuje za Waszą wsparcie dzięki czemu dostał szansę na dobre życie.


Onaa

Recommended Posts

31 minut temu, elik napisał:

A w dodatku supermen  :)   Tofinka w wygodnym legowisku, a Guciu obok na podłodze  :)

 

No niestety rozczaruję Cię Elu :) - to jest gorsze bo starsze i bardziej miękkie legowisko, w którym leży  na zdjęciu Tofinka, a Gucio przed chwilą wyleżał się w lepszym nowszym ładniejszym legowisku Tofinki , które jest akurat na jej rozmiar, dlatego nie wiem jak on tam doopcię wciska :D i pewnie było mu już za ciepło bo on ma spore futerko, więc się rozłożył na podłodze. Także taki łobuzek z niego. Umie dbać o swoją wygodę.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Onaa napisał:

No niestety rozczaruję Cię Elu :) - to jest gorsze bo starsze i bardziej miękkie legowisko, w którym leży  na zdjęciu Tofinka, a Gucio przed chwilą wyleżał się w lepszym nowszym ładniejszym legowisku Tofinki , które jest akurat na jej rozmiar, dlatego nie wiem jak on tam doopcię wciska :D i pewnie było mu już za ciepło bo on ma spore futerko, więc się rozłożył na podłodze. Także taki łobuzek z niego. Umie dbać o swoją wygodę.

Czyli jak to się czasem mówi - ścichapęk ;)))

Link to comment
Share on other sites

    Zapraszam Dobreduszki na Guceinkowy kramik caluni czas 
                             jeszze trwa i wielkie obnizki poczarowalalm
 
Reniu kolejna ksiega sprzedana  z bazarku
moja cudna znajoma za 10 zl
posylam ku Tobie teraz odrazu dla Gucislawa uroczego
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2021 o 12:14, Onaa napisał:

No niestety rozczaruję Cię Elu :) - to jest gorsze bo starsze i bardziej miękkie legowisko, w którym leży  na zdjęciu Tofinka, a Gucio przed chwilą wyleżał się w lepszym nowszym ładniejszym legowisku Tofinki , które jest akurat na jej rozmiar, dlatego nie wiem jak on tam doopcię wciska :D i pewnie było mu już za ciepło bo on ma spore futerko, więc się rozłożył na podłodze. Także taki łobuzek z niego. Umie dbać o swoją wygodę.

No widzisz, a ja myślałam, że z niego taki gentelman  :)  No cóż, pozory mylą  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2021 o 21:17, Nadziejka napisał:
    Zapraszam Dobreduszki na Guceinkowy kramik caluni czas 
                             jeszze trwa i wielkie obnizki poczarowalalm
 
Reniu dzis zakonczony i odrazu rozliczony kramcik Gucienkowy  razem 65 zl 
jak bedziesz miala czasu to potwierdz prosze na zakonczonym
Link to comment
Share on other sites

Jestem, miałam kilka trudniejszych dni, 16 marca minęła 1-sza rocznica śmierci mojego kochanego kudłaczka Ninusia :(.

 

Na konto Gucia przyszły pieniążki z bazarku Nadziejki :)

od NadziejkiBijące serce bez tła - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl (10zł i 5 zł).

Czyli razem 65zł Gucio dostał z bazarku Nadziejki - bardzo dziękuję Bijące serce bez tła - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl.

A Gucio robi się coraz bardziej towarzyski i to zarówno do ludzi jak i do innych piesków, suczek. Jest wesoły. Zaczyna baraszkować na spacerkach , narazie na tyle na ile pozwala mu smycz. Zaczął się interesować zabawkami, dopiero tak troszkę bo zdecydowanie woli zabawę z człowiekiem. No i niezmiennie jest z niego słodziak - wygląda jak szczeniak berneńćzyka :D i tak się czasem zachowuje.

To co mnie martwi to to, że czasem potrafi utrzymać czystość w domu przez 6, 7 godzin a czasem piszczy że chce na spacer już po 2, 3 godzinach. Nie wiem więc jak to będzie z tą czystością w domku stałym.

 

50.jpg

51.jpg

52.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...