Jump to content
Dogomania

Niewielki pocieszny batonik Gucio z zamojskiego schroniska ma domek :). Bardzo dziękuje za Waszą wsparcie dzięki czemu dostał szansę na dobre życie.


Onaa

Recommended Posts

57 minut temu, Tola napisał:

Widok Gucia w posłanku bardzo wzrusza, jak dobrze, że tak bardzo zmieniło się jego życie!

Znalazłam jeszcze takie zdjęcie  - to chyba też Gucio, ale na szczęście to już historia!

IMGP2314.JPG.0415d7af963c5908a550014b09b9c454 (1).jpeg

To chyba on, a po lewej.... zastanawia mnie los tego "agresora"...on też błagalnie patrzy na człowieka :( :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Może to jego próba  zwrócenia na siebie uwagi...

 

właśnie tak pomyślałam, on nie jest agresywny tylko rozpaczliwie próbuje zwrócić na siebie uwagę. Niestety "konkurencję" przepędza :( :( żal go, nie ma w oczach agresji, a mały Gucio wcale się go nie boi, choć taka różnica w "gabarytach".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałam bardzo podziękować za pieniążki jakie batonik Gucio dostał  od maltiBijące serce bez tła - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl (25zł),  Havanki Bijące serce bez tła - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl(20zł) i MikAgiBijące serce bez tła - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl (30zł).

 

O Guciu mogłabym dużo pisać, zmienia się chłopak :), dużo się dzieje w jego życiu, ale może pokażę  filmik z Guciem w roli głównej - gdzie ten nieśmiały spokojny Guciu ?

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Filmik świetny! Ale sobie szaleje maleństwo! :D Nareszcie!

 

2 godziny temu, mari23 napisał:

radość go rozpiera :) chyba dociera do niego, że ta "zmiana" to już na stałe :) :) cudownie go widzieć takiego szczęśliwego :) :) 

 

Dnia 25.02.2021 o 20:10, Tola napisał:

Może to jego próba  zwrócenia na siebie uwagi...

 

 

Dnia 25.02.2021 o 23:39, Radek napisał:

Widok cieszący oczy i serce.

                  Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

                    Zapraszam Dobreduszki na kramik choc maluszki 
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że Wam się podoba :D.

Gucio zwany pieszczotliwie Kluseczką, bardzo lubi uczestniczyć w życiu domu, np. jak Córka wieczorem zmywa w łazience makijaż to siedzi przed łazienką i obserwuje , przekrzywia łepek, jakby wiedział o co chodzi. Bardzo się garnie do człowieka, żeby zostać pogłaskanym, żeby polizać po ręce , no i oczywiście żeby dostać coś dobrego , wpina się nawet na tych swoich krótkich nożynach i ciekawie rozgląda ale nie jest jeszcze typem sępiącym jedzenie :). W domu jest już całkiem śmiały, wyjada jedzonko z miseczki mojej Tofince, zabrał jej łóżeczko, mimo że jej jest malutkie i za małe na niego to nie wiem jak on to robi ale jakoś się tam układa tylko wygląda jak kula futra :D. Zaczął wskakiwać na łóżko. Dotykanie futerka tak ale narazie jeszcze delikatnie. Jest pieskiem już śmiałym chyba że coś jest pierwszy raz albo się przestraszy to piszczy i zaczyna się trząść. Ale głaskanie i spokojny głos uspokajają go.  Na spacerach przez kilka dni był chyba zestresowany i stąd dość długo siku robione w domu, cały czas szedł przy nodze , czasami powąchał jakąś trawkę czy drzewko i tyle. Dopiero wczoraj był pierwszy dzień kiedy nie zrobił siku w domu, oczywiście jest głaskany i chwalony za każde udane podejście :). Widzę też że powoli zaczyna się cieszyć spacerkami, oddala się na smyczy na jej długość, wącha razem z Tofinką. Został też wykąpany więc na pewno lepiej się czuje no i oczywiście futerko ma lśniące i mięsiste jak aksamit.

Natomiast Gucio nie wiem czy ma jakiś drobny lęk, obawę przed mężczyznami. W sobotę przyjechał mój TZ i został przez Gucia bardzo brzydko obszczekany, Gucio burczał, warczał i nieufnie patrzył na przybysza. Dostał smaczka z ręki od TZa ale nie wziął. Potem spokój i znowu jak mój TZ zaczął się przemieszczać po domu, to samo. Ale później już był spokój. A w niedzielę jeszcze trochę był nieufny ale poszliśmy razem na spacer. Potem Gucio znowu poburczał ale tylko troszkę.

Ogólnie z Gucia jest radosny pocieszny piesek, który jak śmiesznie się cieszy podskakując do człowieka, kręcąc przy tym tą swoją dupinką i krótkim ogonkiem :). Jest też bardzo zorientowany na człowieka. Jak tylko coś się do niego powie to słucha, reaguje. Fajny psiaczek, bardzo spragniony człowieka, jego dotyku, troski.

A tutaj kilka zdjęć Pana Kluseczki :).

To z serduszkiem to w posłanku Tofinki.

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

Gucio dt w legowisku Tofi.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...