Jump to content
Dogomania

Niewielki pocieszny batonik Gucio z zamojskiego schroniska ma domek :). Bardzo dziękuje za Waszą wsparcie dzięki czemu dostał szansę na dobre życie.


Onaa

Recommended Posts

Zamojskie schronisko. Szansę dostały już ładniejsze pieski od niego - a transport już tuż tuż we wtorek, a od nawet na zdjęciach ginie w tłumie innych także większych psiaków.

Jest w boksie z agresorem, który gdy tylko przybiega do siatki to inne psiaki uciekają na boki, także nawet trudno tam zrobić dobre zdjęcie.

Ale chciałabym dać mu szansę na lepsze godne życie i znalezienie najlepszego domku pod Słońcem. Może i jemu się uda.

Wasza obecność na wątku, wsparcie, rady - na wagę złota Zobacz obraz źródłowy.

Batonik ma jedno zdjęcie.

BATONIK.jpg

Piesek jedzie do DT w Krakowie.

Ogromna prośba o wsparcie na weta, badania i inne koszty weterynaryjne, ew. karmę gdyby trzeba było specjalistyczną.

 

Imię - GUCIO - zwany też panem Kluseczką

Wiek  5-7 lat

Waga   16,5kg

odrobaczenie - tak

odpchlenie - tak - ponowne 31.03.2021

szczepienie p.wściekliźnie - tak - kończy się 25.03.2021

kastracja - tak

szczepienie na wirusówki - nie

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie.

Wpłaty - serdecznie dziękuję milosc-ruchomy-obrazek-1000

25,00    22.02  - malti

20,00                - Havanka

30,00    24.02  - MikAga

50,00    02.03 - limonka80

65,00    xx.03  - z bazarku Nadziejki

100,00   22.03   - Figunia

50,00    02.04 - limonka80

10,00                - Nesiowata

53,00   06.04  - z bazarku Nadziejki

Razem wpłaty = 403,00

Wydatki:

160,00 - przegląd u weta, odrobaczenia (giardie), odpchlenie, oczyszczenie uszków, ochronny Bioprotect - 24.02

30,00 - badanie lab. koopy - 05.03

35,00 - kontrola ponieważ nadal się drapie, zastrzyk, recepta na lek do zażywania przez tydzień - 08.03

80,00 - wizyta u weta, szczepienie p. wściekliźnie, zabezpieczenie p. pchłom i kleszczom - 30.03

Razem wydatki =  305,00

Stan konta na 11.04 = 98,00

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Mruczka napisał:

Oj, jaki  biedny.  Siedzi z dużymi?

Czy jest jakaś szansa, że  tez mógłby pojechać we wtorek?  Jakieś miejsce?

Piesek zarezerwowany, jedzie we wtorek. Z opinii pracownika wynika, że jest spokojny, daje się głaskać. To nieduży psiak. Z książeczki wynika, że ma 6 lat, ponad rok w schronisku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Serdecznie Was witam u batonika :).

Bardzo dziękuję też za pierwsze oferowane wsparcie :).

Nie wiem jaki jest stan zdrowia pieska , na pewno trzeba będzie wykonać test na lamblie, i ewentualnie rozpocząć leczenie. Natomiast na pewno będziemy potrzebować Waszego wsparcia na koszty weterynaryjne, wizyty u weta, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie itp. Ewentualnie gdyby zaszła taka potrzeba to również na karmę specjalistyczną.

A tak to miejscówka z legowiskiem jest darmowa :).

Batonik zamieszka tymczasowo w Krakowie.

Ja też się zastanawiam dlaczego nikt nie zabierze tego molosowatego agresywnego psa z tego boksu, ani tam zdjęć nie można zrobić spokojnie, ani podejść do siatki, pogłaskać psiaki, nie wiadomo jak wygląda sytuacja przy miskach, to znaczy trochę wiadomo bo z tego boksu przecież jest mój wychudzony Kokosek który jest u Jaagny. O chowaniu się do bud już nie myślę.

Link to comment
Share on other sites

Schronisko w Zamościu to chyba ogólnie jeden wielki drama.

U mnie w Sosnowcu bezdomne zwierzęta mają wielkie szczęście bo schronisko od kilkunastu lat jest bardzo dobrze zarządzane i doinwestowane. Ogrzewane boksy, wybiegi, szpitalik, kociarnia....

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, malti napisał:

Schronisko w Zamościu to chyba ogólnie jeden wielki drama.

U mnie w Sosnowcu bezdomne zwierzęta mają wielkie szczęście bo schronisko od kilkunastu lat jest bardzo dobrze zarządzane i doinwestowane. Ogrzewane boksy, wybiegi, szpitalik, kociarnia....

To prawda, mój brat jest wolontariuszem w schronisku w Sosnowcu. Ma stamtąd psiaka i 2 koty. W porównaniu do innych schronisk sosnowieckie jest ok. Poza tym jest sporo adopcji i dużo wolontariuszy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malti napisał:

Schronisko w Zamościu to chyba ogólnie jeden wielki drama.

U mnie w Sosnowcu bezdomne zwierzęta mają wielkie szczęście bo schronisko od kilkunastu lat jest bardzo dobrze zarządzane i doinwestowane. Ogrzewane boksy, wybiegi, szpitalik, kociarnia....

Zazdroszczę i Wam i zwierzakom, u ns to chyba w następnym pokoleniu jest szansa na zmianę:(.

Jak Twoja mama czasami opowiada, to inny świat...

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

To prawda, mój brat jest wolontariuszem w schronisku w Sosnowcu. Ma stamtąd psiaka i 2 koty. W porównaniu do innych schronisk sosnowieckie jest ok. Poza tym jest sporo adopcji i dużo wolontariuszy. 

Powtórzę się - zazdroszczę. Ale i cieszę się, ze są takie  miejsca, gdzie bezdomność nie oznacza cierpienia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...