Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam info z trasy. Pieski jadą cichutko, spokojniutko. Czasami pośpiewa koteczka od Toli.

Pierwszy wysiada batonik w Krakowie. 

Ciekawa jestem jak pierwsze wrażenie Onaa, jak zobaczy psiaczka ...

Jak dobrze, że nie szaleją, tylko leżą spokojnie. Pierwszy raz od bardzo dawna na miękkim, w cieple i na suchym:(

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam info z trasy. Pieski jadą cichutko, spokojniutko. Czasami pośpiewa koteczka od Toli.

Pierwszy wysiada batonik w Krakowie. 

Ciekawa jestem jak pierwsze wrażenie Onaa, jak zobaczy psiaczka ...

takie cudowne psiaki jakże inaczej by się mogły zachowywać? ;) Wspaniale, że rozpoczną nowe, szczęśliwe życie :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, beataczl napisał:

najbardziej mnie martwi Chesterek ze zdjec najbardziej zrezygnowany moze w depresji

albo sie strasznie boi nie wie zupelnie co sie dzieje ... nie wiem

zobaczymy jak sie odnajdzie u anecik...

podobno ogonek miał pod brzuszkiem. To się zmieni, na pewno...

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, beataczl napisał:

najbardziej mnie martwi Chesterek ze zdjec najbardziej zrezygnowany moze w depresji

albo sie strasznie boi nie wie zupelnie co sie dzieje ... nie wiem

zobaczymy jak sie odnajdzie u anecik...

Tak, Chesterek najbardziej zrezygnowany...Ale lęku w nim nie było...On mi zachowaniem troszkę Amberka przypomina...   

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, limonka80 napisał:

Wszystko bedzie dobrze, najgorsze już za nim.

Gdy tylko zaśnie w spokoju na miękkim posłaniu, rano poczuje  pod łapkami trawę, a potem jego futerka dotknie przyjazna dłoń człowieka szybko mu minie depresja :-)

 

Anecik każdą klatkę wyścieliła miękką kołderką...Szamanek szybciutko się umościł, Dropiatek patrzył pod łapki, jakby nie wierzył, że może być tak mięciutko...Chesterek grzeczniutko się położył. 

Serce pęka, jak się patrzy na te schroniskowe bidy....

Ale to już za nimi...ufffff

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Serce pęka z bólu za tylu straconymi latami, za tak wielkim cierpieniem, taką olbrzymią ilości smutku.

Ale cieszy ta podarowana psom nadzieja i przekonanie, że każdy kolejny dzień będzie już lepszy.

Witaj Czesterku już w tym lepszym świecie!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dojechali, Chester jest wyraźnie zdezorientowany, nie napił się wody, chyba zapomniał o smyczy. 

Jednocześnie jest łagodny, dal się pogłaskać. 

Uważamy z Ewunią,  że musi odpocząć.

Mocno wierzymy w to , ze sie odbajdzie w hoteliku. 

Jest chyba nieśmiałym psiakiem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Ellig napisał:

Dojechali, Chester jest wyraźnie zdezorientowany, nie napił się wody, chyba zapomniał o smyczy. 

Mocno wierzymy w to , ze sie odbajdzie w hoteliku. 

 Pewnie że się odnajdzie, to w końcu nasz pies :-)

Jutro na spokojnie zacznie poznawać lepsze życie, i szybko zobaczymy uśmiech na pyszczku :-))

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Misiu kochany, strachy i wszystko co złe już za tobą. Tam, gdzie teraz jesteś już nic złego Cię nie spotka, anecik na to nie pozwoli, Misiu kochany Zobacz obraz źródłowy

Znajdziemy cudowny domek, z tych najlepszych, już Ewa Marta i Ellig o to zadba, a ciocia Alaskan pomoże. |

Kochane ciocie - trzy Chesterkowe Anioły !

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Trzeba mu dac  czas. Dzisiaj na smyczy usiłował uciec miedzy tuje. Jest przestraszony, jako jedyny nie napił się wody. Czas i spokój są w tej chwili ważne. Jak zaufa i pozna nowe miejsce, podniesie ogonek.

:(

zalekniony pies bardzo,zdezorientowany teraz dodatkowo..chyba bedzie duzo pracy z Nim dla anecik

wrazliwy,niesmialy piesek..takiemu trudniej wszedzie

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, beataczl napisał:

:(

zalekniony pies bardzo,zdezorientowany teraz dodatkowo..chyba bedzie duzo pracy z Nim dla anecik

wrazliwy,niesmialy piesek..takiemu trudniej wszedzie

 

To już trzeci nasz pies u Abmbecik wymagający wiecej uwagi. Wszystkie czekają na dom u niej. Najważniejsze, że wyszedł że schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...