Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Uffff, w końcu dotarłam do Łatka

Ewa Marta, masz wielkie serducho!!! Zobacz obraz źródłowyDziękuję Ci za niego!

Piesek zarezerwowany, już odizolowany razem z Dropiatkiem i Szamankiem. Pracownik bardzo go chwalił, że jest grzeczny i spokojny. Z książeczki wynika, że w schronisku siedzi od 2014r

 

Wszystkie psiaki bierzemy pod wspólna opiekę z Ellig:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Wspaniale, że go bierzecie :) ❤❤❤ Kolejny pies uratowany :)

Trochę się boję, jak to dźwigniemy, ale też się bardzo cieszę:) Mój wspaniały Dyrektor już napisał, że przejdzie się po kolegach i zrobi ściepę w firmie na psiaki:)

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Kolejny psiak dostał ogromną szansę.

To prawda. Taką szansę powinien mieć każdy pies:(

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Prześliczny... nadziwić się nie mogę, ze tyle lat musial czekać na swoją szansę.

Będę zaglądać. 

Koniecznie zaglądaj. Zapraszamy:)

1 godzinę temu, malti napisał:

Poproszę o numer konta :)

Ale miło, zaraz prześlę i zapraszamy do zostania z nami:)

56 minut temu, Gabi79 napisał:

Dziewczyny, kocham Was, zaraz dołączę pieska do bazarku na transport. 

My kochamy Ciebie. bardzo dziękuję za dorzucenie Łaciatka do bazarku. Bardzo to nam pomoże:)

28 minut temu, lunarmermaid napisał:

Śliczny jest, też zwróciłam uwagę na niego przy okazji dopytywania o Quatro. Będę mu kibicować! 

Koniecznie mu kibicuj, każda dobra myśl jest ważna:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj napisałam, ze tak wiele się dzieje na wątkach schroniskowych zamojszczaków, ale dzisiaj to już ogrom niespodzianek! Wspaniale! Bardzo się cieszę, że kolejni szczęściarze  mają szansę opuścić  betonowy boks, który przez wiele lat był ich więzieniem. Cieszę się, że wreszcie przyszła pora na psy, które od lat stoją przy siatce i czekają, bo gdyby nie Wy, one zostałyby tam na zawsze.

Mam gdzieś jeszcze zdjęcia Łaciatka, może przy okazji je znajdę. On wydawał mi się taki  czyściutki w porównaniu do Quatro czy Borysa, jakby był od niedawna, a tu taka smutna informacja, że to też rezydent:(.

Ale już niedługo i on zakosztuje ziemi pod łapkami.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Aska7 napisał:

Arni, bo po albańsku łaty to arna. 50.00 stałej na pół roku od lutego.

 

14 godzin temu, Tyśka) napisał:

Cudownie, bardzo mi się podoba!

Mnie akurat przypomniał się bardzo zły człowiek o tym imieniu, skrzywdził wiele, wiele psów razem ze wspólnikiem-weterynarzem. Ale psiak jest tak cudny i kochany, że nawet imię złego człowieka nabiera zupełnie innego znaczenia i brzmi ładnie :) Bo to psie imię ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...