Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

Chester to naprawdę piękny pies, jest w nim taki spokój i dostojność,  a do tego jakie mądre spojrzenie.

 Czekam jeszcze na jego uśmiech....

Jeszcze niedawno bezimienny za kratami, a teraz karmiony z ręki.... to jego cudne mlaskanie na filmiku wywołało szeroki uśmiech na mojej twarzy :-))

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, limonka80 napisał:

Chester to naprawdę piękny pies, jest w nim taki spokój i dostojność,  a do tego jakie mądre spojrzenie.

 Czekam jeszcze na jego uśmiech....

Jeszcze niedawno bezimienny za kratami, a teraz karmiony z ręki.... to jego cudne mlaskanie na filmiku wywołało szeroki uśmiech na mojej twarzy :-))

Chesterek skradł moje serce, to jest naprawdę wyjatkowy pies.
To będzie cudowny dzień jak Chester się uśmiechnie :)

Serce mi pęka kiedy myślę o innych psach z tego schroniska....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zebrałam się i zadzwoniłam do pani Iwonki dzisiaj.

Chester w dalszym ciągu ma leczone uszy, ale to już chyba końcówka. Pani Iwonka mówi, że jest trochę autystyczny,. Miły, spokojny, grzeczny, nawet przyjmuje Przytulanki, ale sam ich nie inicjuje - nie umie, nie chce - trudno powiedzieć.

Nadal nie chce spać w sypialni, w związku z tym duże posłanie nadal tam na niego czeka, a Pani zakupiła do przedpokoju, w którym najbardziej lubi spać fajny materac, na którym Chester od razu się ulokował. 

Na spacerze po osiedlu błyskawicznie się załatwia i pędzi do domu. Czuje się tam bezpiecznie i bardzo tam ciągnie. Co ciekawe jak jadą dalej samochodem do lasu, to już tak bardzo nie chce wracać. Wącha sobie, chodzi i jest spokojny. No, ale jak zobaczy z daleka samochód, to znowu włącza mu się w głowie konieczność dostania się tam za wszelką cenę, jakby bal się porzucenia.

Acha, boi się innych psów. Unika z nimi kontaktu.

Apetyt ma doskonały, kupki piękne i wszystko jest dobrze. Pani Iwona powiedziała, że zaczeka, aż sam do niej zacznie przychodzić. Podaje mu smaczki z ręki, żeby dobrze mu się kojarzyła. Mówi do niego i czeka cierpliwie aż się psisko otworzy.

Ma mi wysłać niebawem jakieś zdjęcia, na pewno Elunia wtedy je tu wrzuci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od razu inny pycholek, jak jest w lesie:) Oj udał sie Chesterkowi ten dom:) 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Alaskan za wzięcie na siebie rozmów z potencjalnymi domkami. Wyciągnęłaś Panią Iwonkę jak diament spośród zwykłych kamieni:) Dla nas została tylko milsza część tej adopcji - rozmowa z super fajną osobą:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Alaskan za wzięcie na siebie rozmów z potencjalnymi domkami. Wyciągnęłaś Panią Iwonkę jak diament spośród zwykłych kamieni:) Dla nas została tylko milsza część tej adopcji - rozmowa z super fajną osobą:)

Pięknie to Ewo napisałaś:-)) Tak, pani Iwonka to diament wśród domków. I takiego diamentu szukam teraz dla Runo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...