Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak jak napisała Ewa, wszystkie wspólnie doszłyśmy do wniosku, że na ten moment adopcja Chesterka do tego domku nie byłaby dobrym rozwiązaniem. 

Domek fajny, pani z ogromnym sercem do zwierząt, ale musi w tej chwili ogarnąć psa, którego zaadoptowały ze schroniska.

Drugi domek odesłał ankietę, będziemy rozmawiać, 

Trzeci domek z Krakowa niedawno stracił pieska, bardzo podobnego do Chesterka. Piesek był adoptowany 9 lat temu od Murki. Długo rozmawiałam z panem wczoraj....

Podsumowując, Chesterek ma wzięcie!!!

To prawda, Chesterek ma wzięcie i teraz wybieramy najlepszy spośród bardzo dobrych domków:) Alaskan, wielkie dzięki za to, że jesteś na pierwszej linii:) Mamy z Elą taki komfort, że rozpatrujemy tylko przesiane wstępnie domy przez Ciebie:) To duży komfort:)

Link to comment
Share on other sites

Alaskan podesłała mi super fajną Panią z Gliwic chcącą adoptować Chestera. Pani Iwonka przeszła przez serię pytań Alaskan, a potem jeszcze moich i wszystko wypadło bardzo pozytywnie:) W czwartek odbędzie się pierwsze spotkanie z Chesterem. Bardzo jesteśmy ciekawe wyniku. Gdyby wszystko poszło dobrze, ruszymy dalej ze sprawdzaniem domku.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Alaskan podesłała mi super fajną Panią z Gliwic chcącą adoptować Chestera. Pani Iwonka przeszła przez serię pytań Alaskan, a potem jeszcze moich i wszystko wypadło bardzo pozytywnie:) W czwartek odbędzie się pierwsze spotkanie z Chesterem. Bardzo jesteśmy ciekawe wyniku. Gdyby wszystko poszło dobrze, ruszymy dalej ze sprawdzaniem domku.

 

Kciuki zaciskam, aby wszystko się ułożyło!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2021 o 20:28, Ewa Marta napisał:

Alaskan podesłała mi super fajną Panią z Gliwic chcącą adoptować Chestera. Pani Iwonka przeszła przez serię pytań Alaskan, a potem jeszcze moich i wszystko wypadło bardzo pozytywnie:) W czwartek odbędzie się pierwsze spotkanie z Chesterem. Bardzo jesteśmy ciekawe wyniku. Gdyby wszystko poszło dobrze, ruszymy dalej ze sprawdzaniem domku.

 

 

Dnia 22.03.2021 o 20:50, Alaskan malamutte napisał:

Kciuki zaciskam, aby wszystko się ułożyło!! 

I po wizycie :)
 

164528886_2939911992945288_1614039263846434984_n.jpg

164608840_3950470565065639_5799907399195998894_n.jpg

164625308_5535286343156002_6613889256976100482_n.jpg

164458479_4005318682883161_5645280245260672146_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Pani podobno super fajna, komunikatywna, bardzo słuchająca tego, co Anecik mówiła o Chesterku. On troszkę zestresowany, najchętniej śmignąłby na swoje posłanie. Lekko namówiony poszedł jednak z Panią i nawet się załatwił na spacerze.

Po powrocie Chester od razu poleciał do swojego pokoiku, jedynego miejsca od lat, w którym jest bezpiecznie, ciepło i spokojnie.  

Pani bardzo go chce adoptować. Wzięła od Anety wymiary Chestera i zamówi mu szelki, posłanie i dobrą karmę. Nie widzimy przeszkód dla tej adopcji. Ponieważ pani w poniedziałek ma szczepienie, podjęłyśmy decyzję, że Chester pojedzie do niej 31.03 2 dni po jej szczepieniu. Lepiej, żeby czuła się dobrze i mogła poświęcić mu dużo czasu, stąd ta decyzja.

Alaskan, pięknie dziękujemy za wielką pomoc w wybieraniu domku. Nie pomyliłaś się co do Pani:) 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2021 o 20:28, Ewa Marta napisał:

Alaskan podesłała mi super fajną Panią z Gliwic chcącą adoptować Chestera.

 

21 minut temu, Ewa Marta napisał:

Nie widzimy przeszkód dla tej adopcji, podjęłyśmy decyzję, że Chester pojedzie do niej 31.03

Ale wieści, Chester będzie mieszkańcem Gliwic, muszę się rozglądać, może go spotkam na spacerze :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2021 o 16:15, beataczl napisał:

no i trafil sie super domek dla Chesterka  :)

a minke ma -co Oni znow chca ode mnie...

czy Cheterek bedzie sam w domku?

W domku bedzie sam z  panią,

Dnia 26.03.2021 o 22:08, mari23 napisał:

na smyczy ciągnie z powrotem "do siebie", jeszcze nie wie, że u siebie, to właśnie z tą panią będzie :) cudny psiak z Chesterka :)

Pani juz czeka.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, beataczl napisał:

Czy 

Chesterek w święta będzie już na swoim?

Na to się zanosi. Domek sprawdzony, Pani Chesterka poznała. Robi mu w tej chwili cała wyprawkę. Zakupy są przemyślane - posłanie, na którym będzie się mógł wyciągnąć swobodnie, miski na stojaku, żeby nie musiał się schylać, smaczki, karma na początek taka sama jak w je w hotelu, zabawki najrózniejsze, szelki na spacery, szelki na podróż samochodem, mata samochodowa... No wszystko będzie miał:) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Chesterek już u siebie. Nie umiał za bardzo wejść na piętro, był przestraszony, ale jesteśmy pewne, że dzięki Pani Iwonie szybko nauczy się nowego życia. Jutro po południu będę dzwoniła do Pani. Przepraszam, że nie ma dłuższej relacji. Mam bardzo poważny problem z moją sunią. Barsiczka jest bardzo chora, od poniedziałku ganiam po lecznicach, robimy badania, dzisiaj miała transfuzję krwi, ale niewiele pomogła. Dlatego mało tu piszę, każdą chwilę staram się spędzać z nią i z pozostałymi dwiema suniami, które czują, że coś jest nie tak.

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom, osobom tu zaglądającym, wspierającym dobrym słowem. To nasz wspólny sukces i naprawdę bardzo się cieszę z domku dla Chesterka, tylko brakuje mi siły na okazanie radości, bo jest we mnie wielki strach o Barsiczkę, która niestety powoli odchodzi. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...