Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiejsze zapytanie na olx; 

"Jest jeszcze Chester?"

hmmmm...

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Uwielbiam takie zapytania...

Ostatnio dostałam kilka wiadomości na OLX w sprawie adopcji w treści tylko " ." kropka :)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Ellig napisał:

 

Ostatnio dostałam kilka wiadomości na OLX w sprawie adopcji w treści tylko " ." kropka :)

 

może ktoś sobie w ten sposób "zaznaczył" ogłoszenie i przegląda dalej...albo czeka, kto się na tą kropkę "odezwie", to od tego łaskawie adoptuje psa....ja też już wiele zadziwiających zapytań na olx miałam, ale kropki jeszcze nie ;) za to sms o treści: "dobry. ja w sprawie psa"

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiejsze zapytanie na olx; 

"Jest jeszcze Chester?"

hmmmm...

czasami tez pisze- pytam,, aktualne"? nim przejde do rzeczy. Czasami juz ogloszenia nieaktualne /wlasciwie czesto/a czlowiek sie ,,rozpisze" rozpyta niepotrzebnie ,szkoda czasu. co prawda nie o zwierze akurat chodzilo ale moze Ktos tak samo podchodzi wstepnie ;) tez tego jak ja doswiadczyl juz....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Ewa Marta napisał:

Jutro o 11:30 Chester ma odwiedziny Pani Basi, którą prześwietlała Alaskan. Bardzo jestem ciekawa, co z tego wyniknie:)

Jeśli wynik "prześwietlenia" był pozytywny, to domek pewny - pani Basia Chesterka pokocha od pierwszego wejrzenia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Jutro o 11:30 Chester ma odwiedziny Pani Basi, którą prześwietlała Alaskan. Bardzo jestem ciekawa, co z tego wyniknie:)

to juz dzis ...

10 godzin temu, mari23 napisał:

Jeśli wynik "prześwietlenia" był pozytywny, to domek pewny - pani Basia Chesterka pokocha od pierwszego wejrzenia :)

mocno trzymamy kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, beataczl napisał:

to razem sie stresujemy ...nie chcialam pisac , ale od 3 godz. mam stresa tez...

 

13 minut temu, agat21 napisał:

Wielkie kciuki za Chesterka :)

 

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

 

To jest nas trzy.....

W grupie raźniej:) Dzisiaj to dopiero zapoznanie, ale od niego dużo zależy:)  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie:) Ustaliłyśmy, że to Alaskan będzie komunikowała się z Panią. Niepotrzebna Pani jestem jeszcze ja, więc zaczekajmy do wieczora co Pani powie. 

Aneta mówi, że Pani super. Widać, że Chester bardzo Pani przypadł do gustu. Mówiła nawet o przyjeżdżaniu do niego 2-3 razy, żeby ja lepiej poznał. Anecik delikatnie dała Pani do zrozumienia, że jeśli jest zdecydowana, to powinna się jakoś zdeklarować, żebyśmy wiedziały, czy szukać dalej, czy czekać na ten domek. Pani wspominała coś, że najchętniej adoptowałaby go po świętach. Dogadanie do konkretów zostawiamy Alaskan. To ona poświęciła dużo czasu na rozmowy z Panią, ona wie o domu najwięcej i do niej ostatecznie będzie należała decyzja co dalej. Ale zdjęcia ze spotkania są piękne. Moim zdaniem Chester jest prześliczny. Te jego oczy, takie mądre, spokojne... Elunia wgra zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ewa Marta napisał:

No właśnie:) Ustaliłyśmy, że to Alaskan będzie komunikowała się z panią. Niepotrzebna Pani jestem jeszcze ja, więc zaczekajmy do wieczora co pani powie. 

Aneta mówi, że Pani super. Widać, że Chester bardzo Pani przypadł do gustu. Mówiła nawet o przyjeżdżaniu do niego 2-3 razy, żeby ja lepiej poznał. Anecik delikatnie dała Pani do zrozumienia, że jeśli jest zdecydowana, to powinna się jakoś zdeklarować, żebyśmy wiedziały, czy szukać dalej, czy czekać na ten domek. Pani wspominała coś, że najchętniej adoptowałaby go po świętach. Dogadanie do konkretów zostawiamy Alaskan. To ona poświęciła dużo czasu na rozmowy z Panią, ona wie o domu najwięcej i do niej ostatecznie będzie należała decyzja co dalej. Ale zdjęcia ze spotkania są piękne. Moim zdaniem Chester jest prześliczny. Te jego oczy, takie mądre, spokojne... Elunia wgra zdjęcia:)

Muszę powiedzieć, ze Chester to jest wyjatkowy pies, bardzo zrównoważony, bo ,że jest piekny to nie musze mówić.
Spójrzcie ja sie zachowuje na spacerze z "obcą" osobą i na nie znanym terenie.
 

162159991_493154565192236_3741575968264001565_n.jpg

161786232_1071591126699654_7523430639503025092_n.jpg

161817474_247870180380838_1397085972037619340_n.jpg

161865969_950917395448861_4632159877109375618_n.jpg

161867895_866818033870710_4742551885998407599_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...