Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Są, a jakże!! Chesterek gwiazdor tak się spodobał pani Basi, że bardzo chce go adoptować!! 

Kciuki na pokład, zapoznanie w czwartek lub piątek (do ustalenia).

trzymam mocno kciuki!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Są, a jakże!! Chesterek gwiazdor tak się spodobał pani Basi, że bardzo chce go adoptować!! 

Kciuki na pokład, zapoznanie w czwartek lub piątek (do ustalenia).

lol ...jak my wytrzymamy tyle dni    :)

ciekawe czy Chesterek ,,naumial sie" chodzenia na smyczce bo inaczej to na raczkach nasza gwiazdeczke  trza nosic ;)

1 godzinę temu, Ellig napisał:

trzymam mocno kciuki!

ja tez dolaczam :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo jestem ciekawa tego spotkania. Alaskan przegadala z Panią już chyba kilka godzin. Do czasu spotkania będzie nerwówka:)

Oj tak, przegadałam, ale to są bardzo fajne rozmowy, na poziomie. Pani od dziecka wychowana z psiakami. Pierwszy był u nich, jak pani miała 2 latka. Potem już zawsze były psy. Ostatnie psy odeszły na początku lutego. Miała je od szczeniaka, zabrane ze wsi, z patologicznych warunków. W domu została tylko kotka, też zabrana w tym samym czasie ze wsi...Pani mówi, że cicho, głucho...i tak dłużej nie da się żyć....Wypatrzyła Chesterka...Nie dziwię się, ponieważ pani przysłała mi zdjęcia poprzednich psiaków. Kolory umaszczenia prawie identyczne. Zresztą..kotka też biało - ruda..

Jeśli zapoznanie i wizyta PA wypadnie OK, to uważam, że to będzie bardzo dobry domek dla Chesterka. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2021 o 19:25, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci dziękujemy za ogłoszenie i opiekę nad nim:)  Wyróżnię zaraz ogłoszenie i spadam do łóżka. Półtorej godziny stomatolog rwał mi szóstkę. 

Chyba masz zęby podobne do moich, też ciężkie do wyrwania.

Trzymam mocno kciuki za wspaniały domek dla wspaniałego Chesterka!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem bardzo dumna z Chesterka!!Super chodzi na smyczy!! 

Tak, super chodzi na smyczy, potrzebuje tylko zdecydowanej osoby, która da jemu znac o co jej chodzi :)tu wyraźnie Chesterek chciał w pewnym momencie iśc do miejsca gdzie stoją kojce, ale nie wyrywał się, nie ciągnął :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Ellig napisał:

Tak, super chodzi na smyczy, potrzebuje tylko zdecydowanej osoby, która da jemu znac o co jej chodzi :)tu wyraźnie Chesterek chciał w pewnym momencie iśc do miejsca gdzie stoją kojce, ale nie wyrywał się, nie ciągnął :)

Tam nie ma kojców, tylko domek z oddzielonymi boksami dla psiaków:) A Anecik napisala mi, że tam gdzie ciągnął jest wybieg dla psów. Może chcial poganiac bez smyczy:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Tam nie ma kojców, tylko domek z oddzielonymi boksami dla psiaków:) A Anecik napisala mi, że tam gdzie ciągnął jest wybieg dla psów. Może chcial poganiac bez smyczy:)

 

tak myślałam o kojcach :)
Chłopaki spacerują, Chesterek jest naprawdę bardzo zrównoważonym psiakiem.

 

Link to comment
Share on other sites

sa efekty,sa!  -Chesterkowi bardzo dobrze ida spacerki na smyczce,naprawde b. duzy postap  w tak krotkim czasie :):)

jak to fajnie wyszlo ze 3 psiaczki sa razemu u anecik i mozemy je wspolnie caly czas ogladac i podziwiac, kazdy inny a jednoczesnie kazdy z Nich ma to  COŚ ,

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, beataczl napisał:

sa efekty,sa!  -Chesterkowi bardzo dobrze ida spacerki na smyczce,naprawde b. duzy postap  w tak krotkim czasie :):)

jak to fajnie wyszlo ze 3 psiaczki sa razemu u anecik i mozemy je wspolnie caly czas ogladac i podziwiac, kazdy inny a jednoczesnie kazdy z Nich ma to  COŚ ,

Każdy inny, a wszystkie trzy jednakowo cudne, kochane, wyjątkowe <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, beataczl napisał:

sa efekty,sa!  -Chesterkowi bardzo dobrze ida spacerki na smyczce,naprawde b. duzy postap  w tak krotkim czasie :):)

jak to fajnie wyszlo ze 3 psiaczki sa razemu u anecik i mozemy je wspolnie caly czas ogladac i podziwiac, kazdy inny a jednoczesnie kazdy z Nich ma to  COŚ ,

 

12 godzin temu, mari23 napisał:

Każdy inny, a wszystkie trzy jednakowo cudne, kochane, wyjątkowe <3

 

52 minuty temu, beataczl napisał:

dokladnie mari ,dokladnie tak! :)

Własnie tak :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...