Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Pięknie wygląda po praniu i czesaniu :)

 

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Ogon - pędzel

 

30 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Cudny misiomilosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0116 Zdjęcia do ogłoszeń super!!!

 

30 minut temu, agat21 napisał:

Wygląda jak wielki pluszak :)

 

26 minut temu, limonka80 napisał:

Ależ z Chesterka piękny pies.

Każdy z nich wyciągnięty że schronu, wykąpany i mający nagle swój własny ciepły kąt zmieniają się o 180 stopni. Kolejny skok i zmiana odbywa się, kiedy taka psina dostanie swój dom i rodzinę  na własność. Tego życzę każdemu zwierzakowi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

 

36 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ewa Marta, Ellig, jeśli trzeba coś poprawić, dopisać, zmienić, to proszę napiszcie. 

Na pewno należy ogłoszenie wyróżnić...

Dziękujemy bardzo , tak oczywiscie wyróżnimy. Tylko wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

No i mamy pierwsze zapytanie o Chesterka nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224....Zobaczymy, jak to się rozwinie...

Bardzo Ci dziękujemy za ogłoszenie i opiekę nad nim:)  Wyróżnię zaraz ogłoszenie i spadam do łóżka. Półtorej godziny stomatolog rwał mi szóstkę. 

 

Edit: Wyróżnione. Za kilka minut powinno być widać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

No i mamy pierwsze zapytanie o Chesterka nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224....Zobaczymy, jak to się rozwinie...

 

8 minut temu, b-b napisał:

kciuki – ASKS

Super,  ze jest juz odzew z ogłoszenia. 

Ja również dziękuję i mocno trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, beataczl napisał:

o raju...zaciskam mocno kciuki

 

17 godzin temu, Tyśka) napisał:

I jak? Będzie ciąg dalszy? :)

Dalszego ciągu nie będzie....Pani nie zadzwoniła, tylko napisała sms, że "znalazła pieska, który według niej bardziej potrzebuje domu i miłości na ostatnie lata swojego życia". 

Czekamy zatem na domek, który zakocha się TYLKO I WYŁĄCZNIE w naszym pluszaczku.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Dalszego ciągu nie będzie....Pani nie zadzwoniła, tylko napisała sms, że "znalazła pieska, który według niej bardziej potrzebuje domu i miłości na ostatnie lata swojego życia". 

Czekamy zatem na domek, który zakocha się TYLKO I WYŁĄCZNIE w naszym pluszaczku.

Jeśli to prawda, to w sumie dobrze, że jakiś inny psiak znajdzie dom:) Chesterowi w tej chwili nie jest źle:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Jeśli to prawda, to w sumie dobrze, że jakiś inny psiak znajdzie dom:) Chesterowi w tej chwili nie jest źle:)

Pani chyba ma jakieś wyrzuty sumienia...Napisała mi sms, że pomoże w szukaniu Chesterkowi domku.

Odpisałam, że Chesterek ma ogłoszenie, i że jeżeli ktoś jest poważnie zainteresowany adopcją to zadzwoni.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Pani chyba ma jakieś wyrzuty sumienia...Napisała mi sms, że pomoże w szukaniu Chesterkowi domku.

Odpisałam, że Chesterek ma ogłoszenie, i że jeżeli ktoś jest poważnie zainteresowany adopcją to zadzwoni.

 

Bardzo dobrze odpisałaś:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...