Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

3 godziny temu, agat21 napisał:

Mam nadzieję, że kobiety dadzą radę w kąpieli z Chesterkiem, Pongo wczoraj walczył!  :D

Chester jedzie dopiero 9 marca. 

Jutro będą wyniki naszego pięknego. Dzisiaj Anetka nie da rady odebrać. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Mamy wyniki badań Chesterka,
musimy monitorować podwyższone nieznacznie  Chlorki-
Ulegają podwyższeniu podczas odwodnienia, w zasadowicy oddechowej, podczas spożywania diety bogatej w sól. Obniżenie stężenia występuje natomiast podczas wymiotów i w kwasicy oddechowej. Bardzo ważny parametr jeśli chodzi o diagnozowanie choroby Addisona.

 

0001(20).jpg

0002(6).jpg

Link to comment
Share on other sites

Mnie i tak zaskoczyły te wyniki. Są zadziwiająco dobre jak na 6 lat w schronisku. 

Aneta mówi, że z całej trójki Chester ma najmniejszą potrzebę kontaktu z człowiekiem. Nadrabia za to za dwóch Pongo. Myślę, że powoli trzeba myśleć o ogłaszaniu Chłopaka. Jeszcze dać mu trochę ochłonąć, przyzwyczaić się do życia za kratkami i ruszać w poszukiwaniu domu idealnego:)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dostałyśmy prezent od Figuni dla naszych psiaków:) Wpłaciła na ich potrzeby 50 zł:) Podzieliłyśmy je na pół dla Chestera i dla Gucia. Oni chyba najbardziej w tej chwili potrzebują wsparcia. Każdy dostaje po 25 zł. Bardzo Ci kochana dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Z bazarku transportowego po opłaceniu transportu pozostaje kwota 27zł . Aby było łatwiej podzielić na 4 psiaki pozostałą kwotę zaokrąglam do 28 zł i dzielę po 7 i dzielę na każdego psiaka:

Pongo - 7 zł

Szaman- 7 zł

Chester - 7 zł

Gucio - 7 zł .

Poproszę o numery kont na PW

Ale to miłe:) Już podaję numer konta:)

 

Link to comment
Share on other sites

Chesterek już po kąpieli i czesaniu. Wygląda prześlicznie, taki bialutki i puszysty:) Anetka na gorąco robi zdjęcia, ja je wysyłam Eluni, żeby wgrała. Ale bał się bardzo wszystkiego. Kąpieli, suszarki... Z całej trojki szalony Szaman okazał się być najgrzeczniejszy i dał się wykąpać bez walki. Anetka dzisiaj znowu mokra jak po kąpieli Pongo. Dobrze, że to już za nimi.

Chester na zdjęciach jest smutny. On w ogóle z całej trójki najmniej potrzebuje bliskości człowieka. Musi się tego nauczyć. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Ewa Marta napisał:

Chesterek już po kąpieli i czesaniu. Wygląda prześlicznie, taki bialutki i puszysty:) Anetka na gorąco robi zdjęcia, ja je wysyłam Eluni, żeby wgrała. Ale bał się bardzo wszystkiego. Kąpieli, suszarki... Z całej trojki szalony Szaman okazał się być najgrzeczniejszy i dał się wykąpać bez walki. Anetka dzisiaj znowu mokra jak po kąpieli Pongo. Dobrze, że to już za nimi.

Chester na zdjęciach jest smutny. On w ogóle z całej trójki najmniej potrzebuje bliskości człowieka. Musi się tego nauczyć. 

 

158657771_5213539418718574_9117620603977843706_n.jpg

158573626_2880721058921796_1110461893770969478_n.jpg

158612237_203014464943479_5014797261309880374_n.jpg

158639747_464859621303837_3866694654189413998_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...