Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

Chester już po wizycie u weta. Waży 20 kg. Uszy ma też chore, ale jakby mniej zabagnione niż Szaman i Pongo. Oczywiście do leczenia. 

Był grzeczny, ale wystaraszony. Przeżyl pobieranie krwi, a my czekamy na wyniki.

Do uszu dostał płyn do przemywania i dodatkowo Surolan. Sama wizyta z badaniem i lekiem wyniosła 325 zł. Zapłacimy, zdobędziemy kasę na jego utrzymanie. najważniejsze, że już dostał pomoc i że jego życie się zmieniło:)

Przepraszam, że tak zdawkowo, ale  mam masę pracy:(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Isiak napisał:

Poleciały alimenty za marzec dla kochanego misia :)

ode mnie też :) a Chesterek bardzo się dzisiaj spodobał mojej koleżance z pracy....oczywiście oczy najbardziej ją zauroczyły, ale 100% Chesterka zapadło jej w serce..... "kuję żelazo" codziennie ;) oni kończą budowę domu, a mają "tylko" królika i 2 koty :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, mari23 napisał:

ode mnie też :) a Chesterek bardzo się dzisiaj spodobał mojej koleżance z pracy....oczywiście oczy najbardziej ją zauroczyły, ale 100% Chesterka zapadło jej w serce..... "kuję żelazo" codziennie ;) oni kończą budowę domu, a mają "tylko" królika i 2 koty :)

bardzo dobrze mari :)  tylko czy bedzie okazja u anecik na koty i krolika naszego misiaczka wyprobowac ...chociaz na kotki

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Czyli też dzielny chłopak się okazał. Trochę strachu to normalne.

No jasne:)

54 minuty temu, Isiak napisał:

Poleciały alimenty za marzec dla kochanego misia :)

Bardzo dziękujemy, pewnie jutro dotrą:)

35 minut temu, mari23 napisał:

ode mnie też :) a Chesterek bardzo się dzisiaj spodobał mojej koleżance z pracy....oczywiście oczy najbardziej ją zauroczyły, ale 100% Chesterka zapadło jej w serce..... "kuję żelazo" codziennie ;) oni kończą budowę domu, a mają "tylko" królika i 2 koty :)

Bardzo dziękujemy:) 

20 minut temu, beataczl napisał:

bardzo dobrze mari :)  tylko czy bedzie okazja u anecik na koty i krolika naszego misiaczka wyprobowac ...chociaz na kotki

Kot jest, ale ciężko go sprawdzić, bo tam wszystkie psiaki ganiają i obszczekują go.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No dobrze, pora zrobić rozliczenie chłopaka. Dzisiaj przelałam za niego do hoteliku 605 zł. Na tę kwotę składają się:

143,00 zł - podawany 5 dni Aniprazol, odpchlenie i zabezpieczenie przeciw kleszczom Chesterka
325,00 zł- wizyta u weta, w tym badanie krwi rozszerzone i lek na uszka
20,00 zł- płyn do przemywania uszu
10,00 zł - transport w obie strony dzielony z Krecikiem, więc taniej
107,00 - pobyt Chesterka w hotelu 23-28.02

Zaraz po tym, jak zrobiłam przelew na koncie znalazłam wpłaty dla Chestereka,. za które z całego serca dziękujemy:) Dzisiaj znalazłam 3 wpłaty:
20 zł od Nesiowatej
50 zł od Limonki80 (stała za 03.21)
25 zł od kasi K spoza dogo:)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Czesterka, mnie też urzekły jego oczy i ujęła nieśmiałość.

Chcieliśmy  i tym razem wspomóc kolejne zamojskie psy, na razie kwotą po 150 zł.

Rozmawiałam już z anecik, wystawi nam fakturę, a każdemu psu odliczy ta kwotę od hotelowania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tola napisał:

Zaglądam do Czesterka, mnie też urzekły jego oczy i ujęła nieśmiałość.

Chcieliśmy  i tym razem wspomóc kolejne zamojskie psy, na razie kwotą po 150 zł.

Rozmawiałam już z anecik, wystawi nam fakturę, a każdemu psu odliczy ta kwotę od hotelowania.

Bardzo pięknie dziękujemy:) Ja już przelałam kasę za luty za Chesterka, ta zniżka zaczeka na opłaty marcowe. Wspaniale:)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Tola napisał:

Zaglądam do Czesterka, mnie też urzekły jego oczy i ujęła nieśmiałość.

Chcieliśmy  i tym razem wspomóc kolejne zamojskie psy, na razie kwotą po 150 zł.

Rozmawiałam już z anecik, wystawi nam fakturę, a każdemu psu odliczy ta kwotę od hotelowania.

 

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo pięknie dziękujemy:) Ja już przelałam kasę za luty za Chesterka, ta zniżka zaczeka na opłaty marcowe. Wspaniale:)

Cudownie :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Onaa napisał:

Czesterek na filmiku i zdjęciach taki spokojny opanowany, wzruszający. Ciągnie go do człowieka ale jeszcze nieśmiało. Wygląda na młodego pieska.

Tak, Chesterek jest bardzo nieśmiały, mamy nadzieję ,że szybko polubi nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2021 o 21:01, Ewa Marta napisał:

Nasz piękny też załapał się na sesję. jest jeszcze ostrożny i lekko wycofany, nawret chyba zadziwiony tą zmianą w życiu.

Bardzo mnie chwycił ze serce:)

 

155485872_771331406847970_8162938802513547908_n.jpg

155829979_438851187348424_7464228997596212702_n.jpg

155922464_256572865931542_8489913503756197572_n.jpg

155973013_441316307304455_6379581322748117876_n.jpg

156157934_1076450872824488_2411852357650900192_n.jpg

Zdjęcia Moniki są zawsze cudne. Wydobywają psią duszę. Mam w albumach do dziś jej fotki od nieżyjących już psów.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...