Jump to content
Dogomania

Łaciatek Chester z zamojskiego schroniska po latach w schronisku zmienia adres zamieszkania na lepszy. Już w swoim własnym domu na zawsze!


Recommended Posts

26 minut temu, beataczl napisał:

:(

zalekniony pies bardzo,zdezorientowany teraz dodatkowo..chyba bedzie duzo pracy z Nim dla anecik

wrazliwy,niesmialy piesek..takiemu trudniej wszedzie

Chesterek nie jest psem zalęknionym, do pracy. Po tylu latach w schronisku ma prawo być zdezorientowany. zmienił mu się cały świat. Obcy ludzie wsadzili do samochodu, wywieźli..Zmieniły się zapachy, miejsce, otoczenie....On po prostu musi poznać i zaakceptować to nowe...

Jeden pies szybciej się otwiera, drugi potrzebuje troszkę więcej czasu...

Z Chesterkiem pojechały pieski z tego samego boksu, to na pewno jest plusem. 

Ja wierzę, że za kilka, może kilkanaście dni będziemy tu wszystkie oglądały pięknego Chesterka z uśmiechem na pysiu...

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chester podobnie jak Szaman nie zjadł karmy. To piesuś, który chyba dopiero poznaje dobry dotyk ludzkiej ręki, bo dosyć niepewnie reaguje na głaskanie i dotykanie. nie ma w nim żadnej agresji, nie ma żadnych widocznych blizn, co według mnie oznacza, że jak była zadyma w boksie, to trzymał się z boku. 

Na smyczy nie umie chodzić i będzie się tego uczył. Najważniejsze, że podchodzi do Anety. Rano jeszcze niezbyt pewny, wolał schować się w domku, a teraz już sobie maszeruje na dworze i sami zobaczcie pojawił się zupełnie inny wyraz pyszczka, oczy jakby żywsze. Aż mi się łzy pokazały jak zobaczyłam te zdjęcia. Chesterek potrzebuje chwili, ale będzie wspaniałym materiałem na najlepszego przyjaciela:) Ja jestem ugotowana, jak patrzę w te jego piękne i mądre oczy:)

No i ogonek podnosi się do góry:)

 

Chester02.jpg

Chester01.jpg

Chester03.jpg

Chester04.jpg

Chester05.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Aska7 napisał:

Cudny wytrzeszcz : )

 

59 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

A nie mówiłam???nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120

 

57 minut temu, beataczl napisał:

o rany...psa nam podmienili!!!!  szok.  ostatnia fotka wymiata :)

 

55 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

A to dopiero pierwszy dzień!! Cudny, cudny Chesterekmilosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0007

Wielka radość widzieć go tak zmienionego, prawda? Jestem taka szczęśliwa, że Isiak zwróciła na niego uwagę i że udało się go zabrać. Znajdziemy mu najlepszy dom pod słońcem, w którym będzie bardzo kochany i rozpieszczany:)

Jesteśmy Wam z Ellig bardzo wdzięczne za wsparcie finansowe, za obecność i wspólną radość, że los tego cudnego chłopaka się zmienia:) Nie mogę być tu stale, bo dużo czasu poświęcam mojej bardzo chorej suni, ale czytam ze wzruszeniem wasze wpisy i wiem, że cieszycie się tak samo mocno jak my:)

 

Żeby nie było tak słodko - cala trójka wydala z siebie robale w kale. Nie chcę myśleć o tamtych, które zostały w schronie, bo oszaleję.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Ale to naprawdę wzruszające widzieć taką przemianę:)

Bardzo :-) znów się śmieję sama do siebie i znów koleżanka zza biurka dziwnie mi  się przygląda....

Ale się cieszę z Chestera, jeśli ma choć w połowie tak fajny charakter jak jest piękny, to znajdzie dom jeszcze szybciej niż Quatro.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, limonka80 napisał:

Bardzo :-) znów się śmieję sama do siebie i znów koleżanka zza biurka dziwnie mi  się przygląda....

Ale się cieszę z Chestera, jeśli ma choć w połowie tak fajny charakter jak jest piękny, to znajdzie dom jeszcze szybciej niż Quatro.

Też się cieszę jak głupia i już chyba dziesiąty raz oglądam zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

One nie znają karmy, Chester zjadł bardzo mało, część wypluwal.  Aneta zacznie dodawać mu trochę puszki Animondy. 

Nie mogę się na niego napatrzec, cudowny jest!!!

Tak cudowny!

12 minut temu, beataczl napisał:

slodki Klapouszek... teraz widze ta zielona obrozke :)

co One jedza w takim razie w schronie..Ktos wie

No własnie, ciekawe co jadły ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...