Jump to content
Dogomania

Bazarek imienny dla dropiatego stłamszonego psiaczka ze schronu z Zamościa. Nagroda dla najaktywniejszego uczestnika :) Piękne eleganckie markowe perfumy Abercrombie & Fitch - KONIEC - mamy PONGO dzięki KrystynieS :))


agat21

Recommended Posts

7 godzin temu, jankamałpa napisał:

Poproszę nr konta.

 

5 godzin temu, RUTA93 napisał:

Ja również :-)

 

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

I ja :) 

Będzie, będzie. Cały dzień dziś byłam w podróży. Wyślę niedługo, jak wymoczę obolałe kości w wannie.. :D

Link to comment
Share on other sites

Racja, nie dam rady już dziś laptopa otworzyć, padam. Jutro roześlę konto i zrobię podliczenie. Przepraszam, 900 kilometrów za kółkiem zrobiło swoje. Ale z miłych rzeczy Wam powiem, że widziałam dziś lecący klucz żurawii lub bocianów. Nie mogłam się zbyt długo przyglądać, bo prowadziłam, więc nie wiem które dokładnie to były, ale tak jakoś lepiej na sercu mi się zrobiło :) Wiosna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Racja, nie dam rady już dziś laptopa otworzyć, padam. Jutro roześlę konto i zrobię podliczenie. Przepraszam, 900 kilometrów za kółkiem zrobiło swoje. Ale z miłych rzeczy Wam powiem, że widziałam dziś lecący klucz żurawii lub bocianów. Nie mogłam się zbyt długo przyglądać, bo prowadziłam, więc nie wiem które dokładnie to były, ale tak jakoś lepiej na sercu mi się zrobiło :) Wiosna.

u nas zurawie .... charakterystyczne nawolywanie jak ja to nazywam;) trzy dni z rzedu. jaka radosc!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...