Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

20 minut temu, agat21 napisał:

Jutro jestem umówiona z panią po pracy. Pani mieszka nawet niezbyt daleko ode mnie :) Jest na emeryturze i niedawno pożegnała swoje 2 psy, zostały 2 koty leciwe w domu i pani martwi się tylko czy Ponguś ich nie zje. Powiedziałam jej, że Ponguś jest spokojnym psiakiem i chyba kotom niegroźnym, ale na pewno relacje muszą ułożyć sobie sami ;) Pani chce psiaka starszego, bo sama jest starsza. Finansowo i mieszkaniowo całkiem dobrze sytuowana i na ewentualne leczenie psiaczka jak najbardziej będzie ją stać. Mieszka na II piętrze, ale jest winda, więc Ponguś nie musiałby nadwyrężać krótkich łapeczek. Pani ogólnie bardzo kontaktowa i rozgadana - jak to osoby mieszkające same, bardzo prozwierzęca. Jutro coś więcej będę mogła powiedzieć po wizycie. 

Jestem bardzo ciekawa Twojego wrażenia "na żywo". Przez telefon brzmiało to wszystko dosyć dobrze. Z niecierpliwością będę czekała na info. 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, KrystynaS napisał:

I coś w tym jest, chyba Amber miał szczęśliwą łapę

i niech tą łapą "ściąga" zamojszczaki do stolicy! :)

8 minut temu, Isiak napisał:

Nie dostaję powiadomień z dogo :( i tyle mnie ominęło. Zaglądam teraz po kolei na wątki i taka niespodzianka! Być może Ponguś będzie miał dom :)))

u mnie w poczcie na wp.pl powiadomienia z dogo do spamu trafiają, nie wiem, dlaczego.

Ponguś tak bardzo mi w serce zapadł, że nie będę spała w mocy, tylko o szansie na domek dla niego będę myślała...

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, agat21 napisał:

On przetarł szlak :) Chociaż nie było to łatwe. Ale poświęcił się :))

A tak zwłaszcza wtedy jak nawiał, to było ogromne poświęcenie z jego strony 976214020_emotka-mech2.gif.afb306895d882191bb62345032e0ee13.gif. Niektórzy z nas mało nie zeszli na atak serca z tego poświęcenia

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, KrystynaS napisał:

A tak zwłaszcza wtedy jak nawiał, to było ogromne poświęcenie z jego strony 976214020_emotka-mech2.gif.afb306895d882191bb62345032e0ee13.gif. Niektórzy z nas mało nie zeszli na atak serca z tego poświęcenia

własnymi czterema łapami przetarł szlak! ;)

31 minut temu, agat21 napisał:

No właśnie o tym myślałam :)

on nie chciał "byle gdzie", chciał do stolicy! ;) i oby teraz jak najwięcej kolegów "ściągnął" :)

taki słodziak cudny, jak Pongo to tylko do stolicy! <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No niestety na razie radość musimy zawiesić na kołku. Przed chwilą zadzwoniła do mnie pani Jadwiga i prosi o wstrzymanie się z wizytą, bo bardzo źle się czuje dzisiaj. Musi sprawdzić co się dzieje, potem się odezwie :(

Także czekamy..

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, agat21 napisał:

No niestety na razie radość musimy zawiesić na kołku. Przed chwilą zadzwoniła do mnie pani Jadwiga i prosi o wstrzymanie się z wizytą, bo bardzo źle się czuje dzisiaj. Musi sprawdzić co się dzieje, potem się odezwie :(

Także czekamy..

ojej :( :( więc kciuki za zdrowie pani....i domek Pongusiowy!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

No niestety na razie radość musimy zawiesić na kołku. Przed chwilą zadzwoniła do mnie pani Jadwiga i prosi o wstrzymanie się z wizytą, bo bardzo źle się czuje dzisiaj. Musi sprawdzić co się dzieje, potem się odezwie :(

Także czekamy..

Żałuje podwójnie... Bo po pierwsze nie wiadomo co z domem dla Pongo, a po drugie musimy z Ellig uzbierać teraz na transport Lolka, który musimy pokryć w całości:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...