Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Zrobiłam jeszcze na Poznań, ale wyróznić już nie dam rady. Napisałam że w razie potrrzeby możliwa pomoc w transporcie- w razie czego usunę to zdanie.

https://www.olx.pl/d/oferta/najlagodniejszy-radosny-pongo-seniorek-kochajacy-swiat-w-tym-koty-CID103-IDJi5nz.html

Świętujcie. My mamy cała rodzine chorą lub na kwarantannie więc......

Dziękujemy ślicznie. Zaraz wpiszę w zbiorczy post i poproszę agat21 o wyróżnienie.

Iza, mój syn tez ma Covid, także świętujemy w okrojonym składzie...

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Baltimoore napisał:

Kciuki za domek dla Pongo :))

I zdrowia Wszystkim życzę, zwłaszcza chorującym !!!

 

7 godzin temu, Ellig napisał:

Zagladam do Pongusia.

Dzięki, że zaglądacie :)

Niestety u mnie wciąż cisza w telefonie :( Może u Alaskan coś dzwoniło?

Nie rozumiem dlaczego nikt się nie zainteresował takim cudem :/

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

No nic nie dzwoniło....Też nie rozumiem....

Pongusiu, tak bardzo życzę ci wyjątkowego, wspaniałego człowieka, który zadzwoni....

mam strasznego doła, więc nic więcej nie napiszę :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2021 o 10:00, Nadziejka napisał:
Zapraszam serdecznie ogromnie na wirtualny kramik Kawunia dla Pongunia
       
                   
 
Ciocie i wujenek wypili herbatke ,pyszna kawunie , zjedlismy wpsolnie                                           ciasteczka  i z tego biesiadowania malusiego 
                                    poslalam 34 zl dla Pongunia
     prosze o potwierdzenie na zakonczonym jak doleca pieniazki
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Zadzwoniła pani Jadwiga z Warszawy..Czy to będzie domek dla Pongo?? Nie wiem...Przekazałam namiary agat21. Jak już będzie po rozmowie to na pewno nam tutaj napisze.

Za zdrówko i za wspaniały domek dla Pongusia właśnie się objadam słodyczami z bazarku Nadziejki - przytyję, jak on, ale co tam ;) oby wspaniały domek się wreszcie odezwał.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jutro jestem umówiona z panią po pracy. Pani mieszka nawet niezbyt daleko ode mnie :) Jest na emeryturze i niedawno pożegnała swoje 2 psy, zostały 2 koty leciwe w domu i pani martwi się tylko czy Ponguś ich nie zje. Powiedziałam jej, że Ponguś jest spokojnym psiakiem i chyba kotom niegroźnym, ale na pewno relacje muszą ułożyć sobie sami ;) Pani chce psiaka starszego, bo sama jest starsza. Finansowo i mieszkaniowo całkiem dobrze sytuowana i na ewentualne leczenie psiaczka jak najbardziej będzie ją stać. Mieszka na II piętrze, ale jest winda, więc Ponguś nie musiałby nadwyrężać krótkich łapeczek. Pani ogólnie bardzo kontaktowa i rozgadana - jak to osoby mieszkające same, bardzo prozwierzęca. Jutro coś więcej będę mogła powiedzieć po wizycie. 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...