Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

Ale wspaniałe wiadomości !!!! 1932366032_emotka-hura.gif.e2356d2a1819fef667b50aa101238354.gif Pongo ma SuperDom taki z najwyższej półki, o takich domach marzymy dla naszych Dogopsów, prawda? Aż nie wiem co napisać z radości. Dziewczyny zapewniają mu bardzo dobrą opiekę. A kość rzeczywiście imponująca. Pozdrawiam Opiekunki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2022 o 17:36, Poker napisał:

Fantastyczne wiadomości powodujące  u mnie uśmiech od ucha do ucha 🙂

 

Dnia 6.06.2022 o 17:39, limonka80 napisał:

 

Ale cudne wieści 🙂 Niby krótka wiadomość a ile radości 😃

Tak trzymaj chłopaku, bądź zdrowy i szczęśliwy ....

 

Tyle radości z wieści o chłopaku 🙂 Już trochę się martwiłam, że pani Pongusia mi nie odpisywała, ale warto było zaczekać 😊

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2022 o 18:48, konfirm31 napisał:

Oraz wyżywienie klawe! Całkiem, jak ten cysorz, ale Pongo, to sobie na to zasłużył, w przeciwieństwie do cysorza 😄

Zdecydowania bardziej zasługuje od cysorza na wyżywienie klawe 😀

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2022 o 21:37, KrystynaS napisał:

Ale wspaniałe wiadomości !!!! 1932366032_emotka-hura.gif.e2356d2a1819fef667b50aa101238354.gif Pongo ma SuperDom taki z najwyższej półki, o takich domach marzymy dla naszych Dogopsów, prawda? Aż nie wiem co napisać z radości. Dziewczyny zapewniają mu bardzo dobrą opiekę. A kość rzeczywiście imponująca. Pozdrawiam Opiekunki

Tak, masz rację - oby wszystkie staruszki trafiały do takich domów. Ponguś trochę się naczekał, ale skoro doczekał takiego domu, to nie narzekam 😉

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 6.06.2022 o 21:48, agat21 napisał:

Tak, masz rację - oby wszystkie staruszki trafiały do takich domów. Ponguś trochę się naczekał, ale skoro doczekał takiego domu, to nie narzekam 😉

oby wszystkie staruszki trafiały do takich domów !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Trzustka i nerki wysiadły. Nie pomogły leki ani kroplówki. Ponguś bardzo osłabł, nie miał siły się podnieść, nic nie chciał jeść. Wetka nie dawała żadnych szans na wyleczenie, a jedynie na przedłużenie cierpienia. Rodzina zdecydowała się na eutanazję. Strasznie mi żal, że nie nacieszył się zbyt długo życiem i domem. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2023 o 22:48, agat21 napisał:

Trzustka i nerki wysiadły. Nie pomogły leki ani kroplówki. Ponguś bardzo osłabł, nie miał siły się podnieść, nic nie chciał jeść. Wetka nie dawała żadnych szans na wyleczenie, a jedynie na przedłużenie cierpienia. Rodzina zdecydowała się na eutanazję. Strasznie mi żal, że nie nacieszył się zbyt długo życiem i domem. 

Te straszne lata  w schronie dały o sobie znać😢

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2023 o 22:50, Tola napisał:

Te straszne lata  w schronie dały o sobie znać😢

Pewnie tak. Ale ile jednak miał szczęścia, że ten schron opuścił. Za chwilę byłyby 2 lata od tego ważnego wydarzenia w jego życiu. Na koniec dobre 2 lata. Niewiele - fakt. Chciałoby się więcej, zwłaszcza, że wreszcie miał dom. A może jednak to było dużo, bo inne nawet tego nie doczekają. A on był przynajmniej szczęśliwy. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Był dla nas ważny, ważna była Jego przyszłość. Radość gdy opuścił schronisko, radość gdy się czytało i oglądało wieści z hoteliku. Tak bardzo cieszyłyśmy się że znalazł się człowiek, który zechciał Mu dać dom, taki prawdziwy. Zdążył poznać jak to jest gdy jest się chcianym i kochanym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...