Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

Dnia 15.11.2021 o 14:08, KrystynaS napisał:

Może chapnął coś na dworze, takie rzeczy też się zdarzają

Oj, wiem o tym dobrze 😄 Mój buldożer musi być pilnowany bardzo mocno, bo mimo, że nie głoduje już od ponad 10 lat, to nawyk szukania czegokolwiek co da się zjeść mu pozostał. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 31.12.2021 o 00:35, agat21 napisał:

Właśnie tak Krystyno. Cieszę się, że pamiętasz o Pongusiu 🙂 Odezwę się jutro lub pojutrze do jego rodzinki.

Ja też ciągle tu zaglądam, do Wrocławia mam "tylko" 45 km, więc Ponguś nie tylko blisko mojego serca jest ❤️ 

i ciągle patrzę na szczęśliwe fotki z domku...

received_988807351982698.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kilka dni temu widziałam się z Cukierkiem i jego rodziną 🙂

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sympatyków tego gaduły! Obszczekał mnie bezczelec! A potem łapał za nogawki spodni żądając wody i smaczków, bo pańcio go tak przyzwyczaił na spacerkach! No full serwis ma na żądanie! 😁

A tutaj z młodym pańciem. 

20220417_000333.jpg

20220417_000258.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2022 o 20:44, KrystynaS napisał:

Czy to są zdjęcia Pongo??

No nie.. Ale że nie mogłam znaleźć wątku Kropka vel Cukierka- a on bardzo mi Pongusia przypomina- też taki masywny krótkołapiec- wkleiłam tutaj. Sorki, jeśli zamieszałam 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2022 o 22:27, agat21 napisał:

No nie.. Ale że nie mogłam znaleźć wątku Kropka vel Cukierka- a on bardzo mi Pongusia przypomina- też taki masywny krótkołapiec- wkleiłam tutaj. Sorki, jeśli zamieszałam 😉

Też patrzyłam dziwiąc się, ale słodki  Cukierek i podobny do Pongusia ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Są wieści o Pongusiu! I to jakie 🙂 Usiądźcie wygodnie i czytajcie 😉 Cytuję: "Dzien dobry, u Pongusia wszystko dobrze, a powiedzialabym, ze nawet duzo lepiej. Ciagle dostaje leki i nie mial juz zadnego ataku od tamtego momentu. Schudl tez troszke, dzieki czemu widac, ze jest duzo bardziej energiczny i chetny na spacery. A teraz, od kiedy zrobilo sie cieplo to spacerujemy nie byle jak, poniewaz wybieramy sie z Pongusiem na ponad 30-minutowe spacerowanie, na ktorym nie meczy sie tak mocno, jak mialo to miejsce na poczatku przy powolnym tempie. Niestety po drodze zacma zaatakowala juz cale jedno oczko, ale Pongus bardzo szybko przyzwyczail sie do nowej sytuacji i praktycznie nie widac zeby mu to utrudnialo codzienne funkcjonowanie. Pan weterynarz jest rowniez dumny z jego wynikow krwi, poniewaz ciagle wychodza nienaganne jak na fakt, ze jest staruszkiem. Co jakis czas dostaje tez rozne smakolyki (niestety nie moze byc to czesciej, poniewaz jego uklad pokarmowy nie jest z tego powodu zadowolony, w przeciwienstwie do samego zainteresowanego) i jakis czas temu dostal malutka kosteczke dla malutkiego pieseczka, jakim oczywiscie jest.. "

A oto i rzeczona malutka kosteczka dla malutkiego pieseczka 😃

 

received_332008822192926.jpeg

received_667437227631952.jpeg

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...