Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

6 godzin temu, rozi napisał:

 

A moja znajoma ma jamnika szorstkowłosego (duży, nie gruby), któremu lekkomyślnie pozwalała zbiegać po niewielu schodach, od windy na dół. Trzasnął mu dysk, wlecze tył za sobą, robi pod siebie, od lat! Z przegubowcami nie ma żartów, jednym nic nie będzie, a innego się okaleczy przez głupotę.

Tez znam taka historię, ale z bassetem. Młodym dodajmy, u niego skończyło się dwustronna dysplazją. :( Schodził tylko z parę schodków, ale parę razy dziennie. 

Link to comment
Share on other sites

"Dzien dobry! Bylismy wlasnie z Pongusiem u weterynarza w zeszlym tygodniu, zeby zbadac jak dobrze leki dzialaja po pierwszych dwoch tygodniach ich przyjmowania i dzisiaj wlasnie byl odbior. Wszystko jest w normie, ma bardzo dobre wyniki, wiec poki co dawka nie bedzie zmieniona. Bedziemy tez badac sie pod kontem zwyrodnien, ewentualnej dyskopatii, zeby mozliwie jak najszybciej cos na to zaradzic. 
A oprocz tego piesek wydaje sie szczesliwy, chetnie chodzi na spacery, je zupelnie normalnie, wiec jestem bardzo dobrej mysli."

No to mamy wieści wreszcie o Pongulcu 🙂 

I jeszcze portrecik filozoficzny 🙂

 

received_946800116184862.jpeg

  • Like 11
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 21:42, KrystynaS napisał:

Takie wieści to ja lubię. Na zdjęciu zamyślony? rozmarzony? czy może usypiający? Widać, że mu dobrze tam gdzie jest. Pozdrowienia dla Dziewczyn Pongusia.

Myślę, że przede wszystkim spokojny. Znalazł swoje miejsce na ziemi 🙂 A szukał długo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2021 o 15:43, agat21 napisał:

Myślę, że przede wszystkim spokojny. Znalazł swoje miejsce na ziemi 🙂 A szukał długo...

oj, długo....ale za to jaki cudowny domek "w nagrodę" mu się trafił ❤️ szczęście już mu dopisało, oby i zdrowie do tego było i niech nam słodki Ponguś jak w bajce - żyje długo i szczęśliwie!!! ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 20:02, agat21 napisał:

"Dzien dobry! Bylismy wlasnie z Pongusiem u weterynarza w zeszlym tygodniu, zeby zbadac jak dobrze leki dzialaja po pierwszych dwoch tygodniach ich przyjmowania i dzisiaj wlasnie byl odbior. Wszystko jest w normie, ma bardzo dobre wyniki, wiec poki co dawka nie bedzie zmieniona. Bedziemy tez badac sie pod kontem zwyrodnien, ewentualnej dyskopatii, zeby mozliwie jak najszybciej cos na to zaradzic. 
A oprocz tego piesek wydaje sie szczesliwy, chetnie chodzi na spacery, je zupelnie normalnie, wiec jestem bardzo dobrej mysli."

No to mamy wieści wreszcie o Pongulcu 🙂 

I jeszcze portrecik filozoficzny 🙂

 

received_946800116184862.jpeg

Kochany Ponguś ma super domek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj pani Martyna odpisała mi na moje pytanie o to, co u nich i Pongusia "Dobry wieczor!
U pieska wszystko dobrze, tylko mielismy jeden ciezki tydzien w pazdzierniku, gdzie niestety spania po nocy nie bylo. Pozniej wszystko sie ustabilizowalo i do tej pory na szczescie nie ma juz wiekszych problemow. Stale tez podajemy leki na tarczyce i co kilka tygodni robimy badania, zeby sprawdzic czy nie trzeba zmieniac dawki (poki co nic sie nie zmienia, dalej ma podrecznikowe wyniki, co bardzo nas cieszy).
Pongus wybral tez swoja ulubiona kanape i juz nie ma przebacz, nikt nie usiadzie." 

I taki cudny załącznik na zaanektowanej kanapie 😄

 

received_988807351982698.jpeg

  • Like 9
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Pongo swoje miejsce na Ziemi i swoją kanapę również. Przestraszył mnie ten ciężki tydzień, to chyba były problemy zdrowotne, ale skoro już dobrze, to dobrze. Zdrowia Pongusiu, teraz już tylko zdrowia trzeba ci życzyć piesku.

Agat a nie pisała P. Martyna jak z chodzeniem po schodach, czy dalej go noszą czy może już chodzi sam?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 13:12, KrystynaS napisał:

Ma Pongo swoje miejsce na Ziemi i swoją kanapę również. Przestraszył mnie ten ciężki tydzień, to chyba były problemy zdrowotne, ale skoro już dobrze, to dobrze. Zdrowia Pongusiu, teraz już tylko zdrowia trzeba ci życzyć piesku.

Agat a nie pisała P. Martyna jak z chodzeniem po schodach, czy dalej go noszą czy może już chodzi sam?

Nie, o schodach nie pisała, ale masz rację - dopytam 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 20:13, agat21 napisał:

Dzisiaj pani Martyna odpisała mi na moje pytanie o to, co u nich i Pongusia "Dobry wieczor!
U pieska wszystko dobrze, tylko mielismy jeden ciezki tydzien w pazdzierniku, gdzie niestety spania po nocy nie bylo. Pozniej wszystko sie ustabilizowalo i do tej pory na szczescie nie ma juz wiekszych problemow. Stale tez podajemy leki na tarczyce i co kilka tygodni robimy badania, zeby sprawdzic czy nie trzeba zmieniac dawki (poki co nic sie nie zmienia, dalej ma podrecznikowe wyniki, co bardzo nas cieszy).
Pongus wybral tez swoja ulubiona kanape i juz nie ma przebacz, nikt nie usiadzie." 

I taki cudny załącznik na zaanektowanej kanapie 😄

 

received_988807351982698.jpeg

Pięknie się prezentuje, wreszcie na swoim miejscu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...