Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Dziewczyny kondycje sobie wyrobią nosząc Pimpulka ;D Także wszystkim to wyjdzie na dobre 🙂

No nie wiem jak będzie z tą kondycją. Jedna z pań jest bardzo drobniutka, szczuplutka. I to jednak  jest mniej więcej drugie piętro.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, rozi napisał:

On jest przegubowy i ciężki na słabych łapach. Nie wolno żeby po schodach na dół schodził, do góry może. Mądry pies, sam się broni przed kontuzją.

Tak właśnie mówiłam paniom. Ponguś nie powinien dużo chodzić po schodach, najlepiej jak najmniej.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę za bardzo nagabywać nowego domku Pongusia, żeby mnie nie posłały do wszystkich diabłów, ale wciąż o myślę jak on tam we wielkim świecie :D. I wczoraj wieczorem puściłam pytanie jak się nasz bohater miewa i czy już lepiej chodzi i mniej się chwieje, i czy na schodach jest nadal małym Pimpulkiem. Jak tylko dostanę wiadomości - przekażę :)

Link to comment
Share on other sites

Są, są! Są wieści od Pimpulka! :D 

Pytałam jak pierwsze dni płyną i jak z jego zdrowiem i kondycją po ostatnim ataku. I oto:

"Dobry wieczor! 
Bardzo dobrze, staje sie bardzo zywiolowy i chce chodzic na coraz dluzsze spacery, wiec chodzimy czasem nawet i po pol godziny. Na poczatku owszem, byl spokojny, ale teraz to wulkan energii i bardzo sie cieszymy, ze wlasnie tak sie dzieje. Zatacza sie jeszcze, ale jest coraz lepiej. Wlasnie przed chwila samodzielnie pierwszy raz wszedl po schodach (na dol i tak zawsze go znosimy) i dostal za to nagrode w postaci smaczka, zeby wiedzial, ze jestesmy z niego bardzo dumne. Ostatnio tez zostal pierwszy raz w domu na nieco dluzej sam i byl taki grzeczny, ze ja nie wierze, ze taki cudowny piesek mi sie trafil. " 

♡♡♡♡♡

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Ode mnie też poleciało 20zł :-))

Dzięki serdeczne :))

obraz.png.8f4a409ae82cf24e2af37611476ebb2e.png

 

Przyszło też 100 zł od Krystyny na podróż Pongusia! Jestem tak wzruszona, że nie mogę zebrać myśli i słów.. Tak bardzo dziękuję za Wasze wsparcie i pomoc :)

obraz.png.a578bda66fed0c4e47baa16573e23b6c.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...