Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

51 minut temu, agat21 napisał:

Uwaga! Kciuki poproszę, kciuki jak stąd do Honolulu, bo wreszcie miałam naprawdę fajny telefon w sprawie Pongusia! 😄 Może w weekend dojdzie do zapoznania.. 😉

To faktycznie kciuki muszą być zaciśnięte, trzymam mocno, może wreszcie się zadzieje i u Pongusia!

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego dlaczego dlaczego ten psiaczek ma takiego pecha??!! Dziś popołudniu ma przyjechać poznać go fajna dziewczyna, a on właśnie jedzie do weta. Wczoraj wieczorem zwymiotował kolację a dziś rano chwieje się na łapkach.. Pewnie kolejny atak. A tak już było dobrze.. Wyć mi się chce..

Link to comment
Share on other sites

Na 10.00 jest umówiona wizyta u weta. Znajoma anecik ich zawiezie, bo Arka nie ma. Dobrze, że się znalazła dobra kobieta w okolicy. Zobaczymy co wet powie. Chociaż mi to wygląda niestety jednoznacznie. Dałam znać dziewczynie, która ma przyjechać. Jedzie z Wrocławia, mam nadzieję, że jednak się zdecyduje Pongusia poznać mimo wszystko, ale może jednak nie.. Do tego dostałam rano wiadomość od zapłakanej i zdruzgotanej przyjaciółki, że jej ukochany kot odszedł. Co za okropny poranek! :( 

Link to comment
Share on other sites

No nie ale pech ....

Ale może po prostu Pongusiowi coś zaszkodziło .... zatruł się, jest słaby to się chwieje na łapkach. Mój Dżeki tak ma ....

Mocno trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego. I mam nadzieję że wizyta dojdzie jednak do skutku, jeśli to ta właściwa osoba, to choroba Pongusia nie będzie przeszkodą i pokocha go i tak.

    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja. Zespół przedsionkowy musi być leczony w sposób ciągły - przynajmniej u nas tak było.

Jak przeczytałam poranne wieści to pomyślałam, (może to głupie ale tak właśnie pomyślałam) może to taki "test" dla Pani Martyny czy jest gotowa na opiekę nad starszym psem?. Czy sobie poradzi, czy się nie przestraszy?. Pongo wchodzi w wiek gdzie problemy zdrowotne będą coraz częstsze. Ważne jest to, że jednak jedzie.

Ale się będę denerwować, a Ty agat nigdzie masz nie schodzić. Deszcz pada to siedź w domu i czekaj na wiadomości. Spokojnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, agat21 napisał:

YES - YES - YESSSSSSSSSS!!!!!

🧡💚🧡💚🧡💚💙🤎🧡🖤🧡💛

image.png.84d5c62253532cabd999ae3b725c85e5.png

Napiszę więcej, jak wrócę, bo lecę na umówione krótkie odwiedziny u Amberka.

A Was poproszę o pomyślenie, czy ktoś może zrobić PA we Wrocławiu? Hę? Hę? ;))))

Też jestem z Wrocka, ale do tej pory tylko raz byłam na wizycie PA (z Poker 🙂). Więc nie wiem, czy powinnam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...