Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Zdjęcia świetne, zwłaszcza te tuż po przebudzeniu :-))

Czy mi się wydaje, czy Pongo trochę zrzucił ciałka i nie ma już atletycznej postury ?  Taki zgrabniejszy jakiś się wydaje ....

Może w ruchu się wysmukla ;) Bo ciałka raczej nie stracił. Jest konsekwentny w utrzymywaniu swej lekkiej i wdzięcznej nadwagi  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Może w ruchu się wysmukla ;) Bo ciałka raczej nie stracił. Jest konsekwentny w utrzymywaniu swej lekkiej i wdzięcznej nadwagi  :)

Może wciąga brzuch do zdjęć ;) ;) ;)

Kochany, rozczulający Ponguś <3 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, KrystynaS napisał:

Ale super ogród jest u anecik, tyle przestrzeni. Mały raj dla psów i ludzi

Zdjęcia przefajne a na plecach z otwartymi oczami to hit.

Już minęło to zarzucanie zadkiem czy jeszcze? Zdrowia Ponguniu

Niestety zarzucanie zadkiem się utrzymuje. Zaczynam oswajać się z myślą, że to już tak zostanie. Wiele psiaków nie wraca już w 100% do zachowania sprzed choroby :/

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, beataczl napisał:

Pani   Teresa już nie żyje..a krótko po  Niej i Baksiu zaginął...

  Pongus jeszcze znajdzie dobry domek, na pewno. To taki miły, przytulak, i jaki ładny piesio. 

Oby Twe słowa stały się ciałem :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, KrystynaS napisał:

No tak,  ale jeśli mu to nie zagraża, jeśli będzie pod kontrolą lekarską i nie przeszkadza mu to w funkcjonowaniu to niech sobie od czasu do czasu pokręci zadkiem

Pewnie nie zagraża, może trochę przeszkadza, ale oby nie było już gorzej.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, agat21 napisał:

Oby Twe słowa stały się ciałem :)

i to jak najszybciej!!! <3

13 godzin temu, agat21 napisał:

Pewnie nie zagraża, może trochę przeszkadza, ale oby nie było już gorzej.

Myślę, że lepiej może już nie być, oby rzeczywiście tylko się nie pogarszało, to jest się z czego cieszyć, tak naprawdę nie wiemy, ile Pongo ma lat, szacujemy wg pobytu w schronisku.

Ale cuda się zdarzają - niech i tutaj zdarzy się podwójny cud: adopcyjno - zdrowotny! <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka. Ma na razie 255 zł deklaracji miesięcznych.
1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Co te psy takie grube ? No nie żebym : ) grubych nie lubiła, ale urocze grubasy. Szczęśliwe mają być niezależnie od gabarytów : )))

A to już ich właścicieli trzeba pytać, bo teraz w hotelu towarzyszą Pongusiowi głównie psy, których państwo się wakacjują. 

Link to comment
Share on other sites

Gruba jest sunia na ławce, ci na dole wg mnie "waga średnia" ;) piszę to jako samo-usprawiedliwienie, bo i moje do szczupłych się nie zaliczają ;)

ale Ponguś jest na tej fotce tak rozczulający, że serce się roztapia, jak lód latem <3 <3

kochany, cudny Pongusio..... ludzie, gdzie wy szukacie psów do adopcji?? no gdzie??? tu jest takie cudne i kochane psie serce!!!!!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mari23 napisał:

kochany, cudny Pongusio..... ludzie, gdzie wy szukacie psów do adopcji?? no gdzie??? tu jest takie cudne i kochane psie serce!!!!!

Prawda? Stoi z minką aniołka, jedno łapką nieco wysuniętą <3 Jak pies, który spędził całe życie na dworze królewskim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...