Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

Dnia 17.07.2021 o 12:29, agat21 napisał:

Przepraszam, że mało się odzywam. Mam kolejne perypetie z moim psiaczkiem, łapka po operacji nie wygoiła się i nie goi nadal dobrze. Miał kolejną operację.. 

Dodatkowo upały nie sprzyjają dobremu gojeniu :( Dużo sił Tobie i zdrowia Wam obojgu z pieskiem życzę <3

Link to comment
Share on other sites

No niestety ponad pół roku już to trwa i nie wiadomo kiedy się skończy, żal mi tego mojego pyszczusia.

U Pongusia coraz lepiej, chociaż objawy jeszcze nie ustąpiły całkowicie. Przy wchodzeniu na schodek lub na zakrętach jeszcze dupką mu lekko zarzuca.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Przelałam dzisiaj dla Pongusia 92,- z bazarku

 

Rozliczam. Szybki wyprzedażowy. Każdy decyduje za ile kupuje. Dla Pongo do 06.07.2021. godz. 20.00

Potwierdź proszę Agatko, jak przelew doleci oraz odbiór spodenek. Z góry dziękuję

Dziękuję Ci z całego serca Gabusiu :) Sodenki dotarły, dzięki wielkie :)

Jak przelew dojedzie, oczywiście potwierdzę 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2021 o 20:24, agat21 napisał:

No niestety ponad pół roku już to trwa i nie wiadomo kiedy się skończy, żal mi tego mojego pyszczusia.

U Pongusia coraz lepiej, chociaż objawy jeszcze nie ustąpiły całkowicie. Przy wchodzeniu na schodek lub na zakrętach jeszcze dupką mu lekko zarzuca.

Smutno patrzeć, jak ukochany zwierzak cierpi, człowiek czasem sam wolałby być chory :( życzę Twojemu Figaro szybkiego powrotu do zdrowia <3

Ponguś "od pierwszego zdjęcia" bardzo zapadł mi w serce i też bardzo mi go żal. Jego kumple, którzy z nim przyjechali dawno doopki na domowych kanapach wylegują, a Ponguś wciąż na domek czeka.

Dobrze, że ze zdrówkiem lepiej <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, agat21 napisał:

Ponguś rozgląda się jak może, ale chyba za nisko patrzy :(

Przyszła wpłata od Gabi z bazarku - bardzo pięknie dziękuję Ci Gabusiu :*

obraz.png.6867da29e1e94058af20511d92cb4369.png

oj, jak trafnie! Niski Ponguś zbyt wysoko i daleko widzieć nie może, my musimy go wyręczyć i rozglądać się "szerzej i wyżej" ! 

Łan różnokolorowych mieczyków prześliczny! Akurat rozkwitają, więc na czasie bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...