Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

Dnia 2.06.2021 o 15:53, b-b napisał:

Czy ogłosić chłopaka gdzieś jeszcze?:)

Dzięki, że pytasz, ale sama już nie wiem. Nie pamiętam na które miasta Ponguś jeszcze ma ogłoszenia, ostatnio, jak wyróżniałam, to były na Katowice, Poznań, Wrocław, Opole, Warszawę. Jeśli jakieś pominęłam - proszę o poprawienie mnie. Proszę autorki o sprawdzenie czy te ogłoszenia wciąż są promowane.

Ostatnio tylko jedno dziecko dzwoniło 2 razy w sprawie Pongusia, ale nie wiem, czy to nie wygłupy. Za każdym razem prosiłam, żeby zadzwonił ktoś dorosły i na tym się kończyło..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2021 o 15:54, agat21 napisał:

Ach, jaki piękny dzień! On jeden - one dwie!

Nasz Pongo wyrósł na Casanovę, łaskawie pozwala się adorować, sunie bardzo nim zainteresowane, zwłaszcza ta beżowa panna..... niepełnoletnia chyba :-)) 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, limonka80 napisał:

Nasz Pongo wyrósł na Casanovę, łaskawie pozwala się adorować, sunie bardzo nim zainteresowane, zwłaszcza ta beżowa panna..... niepełnoletnia chyba :-)) 

 

32 minuty temu, Onaa napisał:

Oglądnęłam filmik - Ponguś pięknie się prezentuje :). Jak widać na brak rozrywki nie może narzekać :D.

Tak, ma towarzystwo bardzo fajne :) Ta beżowa rzeczywiście młodziutka, zdecydowanie zachęca Pongusia do zabawy, może go jeszcze trochę rozrusza, bo to trochę taki facet z niego się zrobił, co to "by pojadł, pospał i popatrzył w telewizor" :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

 

Tak, ma towarzystwo bardzo fajne 🙂 Ta beżowa rzeczywiście młodziutka, zdecydowanie zachęca Pongusia do zabawy, może go jeszcze trochę rozrusza, bo to trochę taki facet z niego się zrobił, co to "by pojadł, pospał i popatrzył w telewizor" 😄

1133135875_bardzomieszne2.gif.2327cbe119c210bc760bcb9010546bee.gif Agat nie mogę. Czyli facet 3 x p

Filmik fajny, Pongusiowi jest OK w hotelu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Ponguś miał przygodę . Gnając za kotem przesadził w pędzie płotek (ten, co poprzednio). Kot oczywiście zwiał a Ponguś został za płotkiem w krzaczorach. I okazało się - jak to często w życiu bywa - że łatwiej wejść niż wyjść. Bo wyskoczyć z powrotem jakoś już się chciało dać. I siedział tam sirota dopóki TZ Anecik go przez okno z domu nie zauważył. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O rany ale pasują do siebie, jak bliźniaki. Pongo ma dobry gust

Ale, ale czy ja dobrze widzę, Ponguś biega sobie sam bez smyczy, całkowita wolność. Musiał się dobrze sprawować, że ma tyle swobody. Super!! W pełni gotowy aby jechać do swojego domu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, KrystynaS napisał:

O rany ale pasują do siebie, jak bliźniaki. Pongo ma dobry gust

Ale, ale czy ja dobrze widzę, Ponguś biega sobie sam bez smyczy, całkowita wolność. Musiał się dobrze sprawować, że ma tyle swobody. Super!! W pełni gotowy aby jechać do swojego domu.

Tak, on już od dawna biega sobie bez smyczy. :) Jest grzeczny, nie prowadzi żadnych akcji sabotażowych :) Oj, przydałby się własny dom. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Spójrzcie jak pięknie sobie teraz wybrał!

Wybrał - tamte za nim biegały, a on się pozwalal adorować, tutaj wyraźnie to on zabiega o względy.

Śliczna sunia i chyba w stosownym wieku, nie małolata jak poprzednio  :-))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2021 o 18:23, limonka80 napisał:

Wybrał - tamte za nim biegały, a on się pozwalal adorować, tutaj wyraźnie to on zabiega o względy.

Śliczna sunia i chyba w stosownym wieku, nie małolata jak poprzednio  :-))

Przecież poważny pan nie będzie się z małolatami zadawał ;) ;) pozwolił tylko, żeby się z nim pobawiły...jak wnuczki z dziadkiem ;) ;)

A teraz on wybrał i adoruje piękną "niewiastę" w odpowiednim wieku i umaszczeniu :) :) cudowny piesio...gdzie ci ludzie mają oczy...i serca???  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...