Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

12 godzin temu, Aska7 napisał:

Patrząc na niiego przychodzi mi do głowy określenie "galanty" chłopak : )

https://www.olx.pl/d/oferta/pies-w-kropeczki-czeka-na-dobrego-czlowieka-CID103-IDJS0jz.html

"Galanty chłopak" dostał ode mnie promowane ogłoszenie na Opole. Jeśli trzeba zmienić miasto - proszę o wskazówkę na jakie :) Mam nadzieję, że Ponguś znajdzie w końcu swój domek i swojego człowieka, tak długo już czeka <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na OLX zostało usunięte ogłoszenie  Pongo -Ogłoszenie usunięte przez moderatora .
Lista możliwych powodów jest ogromna, za kilka dni zrobię je jeszcze raz.

Cyt.
Ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ dotyczyło przedmiotu zabronionego w OLX. Poniżej te pojawiające się najczęściej:
• Leki dla zwierząt,
• Sprzedaż psów i kotów bez uprawnień hodowlanych lub z hodowli zarejestrowanych poza Polską,
• Zwierzęta oferowane na prezent,
• Psy i koty oferowane jako gratis do innych przedmiotów,
• Inwazyjne gatunki zwierząt,
• Zwierzęta objęte ścisłą ochroną w Polsce,
• Żywe lub martwe okazy zwierząt (a także ich części lub produkty pochodne), należące do gatunków umieszczonych w aktualnie obowiązujących aneksach A - D do rozporządzenia Rady (WE) nr 338/97 z dnia 9 grudnia 1996 r. w sprawie ochrony gatunkowej dzikiej fauny i flory w drodze regulacji handlu nimi.

Jeśli nie znajdujesz powodu pasującego do Twojej oferty, sprawdź również listę przedmiotów zabronionych pod linkiem oraz regulamin lub skontaktuj się z nami.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mari23 napisał:

Sprawdziłam, moje ogłoszenie jest aktywne.

Marysiu, przedziwna sprawa z tym ogloszeniem. Przecież było aktywne przez kilka miesięcy. 

Niestety zdarza się tak jak są dwa ogłoszenia na jedną miejscowość. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2021 o 10:01, Isiak napisał:

A domku ciągle brak :(((

Też mnie to bardzo martwi :( :( Tyle biedak w schronisku czekał, teraz w hoteliku...a przecież kochający człowiek "na wyłączność" należy mu się natychmiast!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za zaglądanie do Pongusia. Ostatnimi czasy jestem trochę przywalona różnymi rzeczami, rzadziej jestem na dogo, więc tym bardziej bardzo Wam dziękuję, że tu jesteście, że pamiętacie o chłopaku i że cały czas go wspieracie :))

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, agat21 napisał:

Ponguś najbliższe dni będzie miał pełne emocji i wrażeń, bo przyjeżdża sporo młodych i urodziwych dziewczyn do hotelu ;))

O kurcze ... będzie się działo ...

Jesteśmy agat, zaglądamy, pamiętamy, wspieramy i trzymamy kciuki za domek choć w obecnej sytuacji - przyjazd urodziwych koleżanek - to Pongo chyba raczej woli zostać w hotelu

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, KrystynaS napisał:

O kurcze ... będzie się działo ...

Jesteśmy agat, zaglądamy, pamiętamy, wspieramy i trzymamy kciuki za domek choć w obecnej sytuacji - przyjazd urodziwych koleżanek - to Pongo chyba raczej woli zostać w hotelu

Mam nadzieję, że trochę zdjęć z tych zajęć towarzyskich dostanę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...