Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

4 minuty temu, KrystynaS napisał:

Wieczorem zaglądam do Pongusia

Dzięki :) Przez to dzisiejsze akcje związane z biedakiem ze schronu, jeszcze nie zrobiłam ogłoszeń dla Pongusia. Muszę mieć chwilę spokojną, żeby zebrać myśli i napisać coś sensownego :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, agat21 napisał:

Dzięki :) Przez to dzisiejsze akcje związane z biedakiem ze schronu, jeszcze nie zrobiłam ogłoszeń dla Pongusia. Muszę mieć chwilę spokojną, żeby zebrać myśli i napisać coś sensownego :)

przyznam, że i ja pozbierać myśli nie mogę :)

Ponguś jest śliczny, na domek chyba nie będzie długo czekał nawet biorąc pod uwagę, że nie jest młodziutki... ma wszelkie zalety "dojrzałego pana" i niezwykłą urodę :) to dla tych, co patrzą oczami, bo dla takich jak my - jest cudny, kochany, słodki........mogę tak długo jeszcze wymieniać :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mari23 napisał:

przyznam, że i ja pozbierać myśli nie mogę :)

Ponguś jest śliczny, na domek chyba nie będzie długo czekał nawet biorąc pod uwagę, że nie jest młodziutki... ma wszelkie zalety "dojrzałego pana" i niezwykłą urodę :) to dla tych, co patrzą oczami, bo dla takich jak my - jest cudny, kochany, słodki........mogę tak długo jeszcze wymieniać :)

Oj, dużo się dziś działo :) Fajnie, że takich dobrych rzeczy :)

Też liczę, że przyciągnie kogoś, kto szuka dojrzałego spokojnego psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Pongo dzisiaj nie spaceruje niestety, tylko przeżywa "męki i katusze" w psim SPA :D

Podbno bardzo waleczny był w kąpieli, a kąpiel musiała być robiona 3 razy!! Bo taki syf leciał z jego nieszczęsnego futerka :( Anecik napisała, że obie z panią groomerką były mokre :) Suszenie już mu się podobało :)

A potem po wszystkim odmówił jeszcze wyjścia stamtąd, bo przybyła sunia z cieczką!

Także przedpołudnie pełne wrażeń ;)

 

A teraz taki jestem śliczny, pachnący i liryczny ...

Brak opisu.

Brak opisu.

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Podbno bardzo waleczny był w kąpieli, a kąpiel musiała być robiona 3 razy!!

O żesz ty ... tak żałował swojego ośmioletniego brudu wyhodowanego na własnej piersi??

Pongo no coś ty, przyzwyczajaj się chłopie, bo teraz to tak będzie co jakiś czas

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, KrystynaS napisał:

O żesz ty ... tak żałował swojego ośmioletniego brudu wyhodowanego na własnej piersi??

Pongo no coś ty, przyzwyczajaj się chłopie, bo teraz to tak będzie co jakiś czas

Może bał się, że kochany tłuszczyk się roztopi i oponki nie będzie na brzusiu ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...