Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

12 godzin temu, agat21 napisał:

 

I jeszcze cudność łapek krzywych w całej krasie :D

Brak opisu.

Co ja widzę.... Najpierw odchudzać się kazały, a teraz się jeszcze śmieją ????? Mam nadzieję, że nie z moich ślicznych łapeczek ;)

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Cudowne zdjęcia, a przy komentarzach uśmiałam się bardzo :D

Ładnie to tak, śmiać się ze starszego pana? ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Pongo to na pewno w głębi psiej duszy radosny dropiatek,  bo inaczej nie przetrwałby tyle w takich warunkach. 

Chcieliśmy i tym razem wspomóc kolejne zamojskie psy, na razie kwotą po 150 zł.

Rozmawiałam już z anecik, wystawi nam fakturę, a każdemu psu odliczy tą kwotę od hotelowania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tola napisał:

Pongo to na pewno w głębi psiej duszy radosny dropiatek,  bo inaczej nie przetrwałby tyle w takich warunkach. 

Chcieliśmy i tym razem wspomóc kolejne zamojskie psy, na razie kwotą po 150 zł.

Rozmawiałam już z anecik, wystawi nam fakturę, a każdemu psu odliczy tą kwotę od hotelowania.

Wielkie dzięki za wsparcie :)) To już będzie na marzec, bo za luty przelałam.

Na pewno to wspaniały psiaczek, wierzę, że zaraz ktoś się w nim zakocha jak my :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, jankamałpa napisał:

to może już jakieś pierwsze ogłoszenie można zrobić.

Myślę, że w sumie tak. Miałam poczekać aż będzie po SPA, ale chyba i teraz te zdjęcia, które ma wystarczą. Całkiem fajnie wygląda. I ujmująco na niektórych nawet :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Myślę, że w sumie tak. Miałam poczekać aż będzie po SPA, ale chyba i teraz te zdjęcia, które ma wystarczą. Całkiem fajnie wygląda. I ujmująco na niektórych nawet :)

Agatko, ja zrobiłam Szamankowi ogłoszenie, takie nazwijmy to "rozpoznawcze". Myślę, że to dobry pomysł, aby pokazać też światu Pongo. 

Link to comment
Share on other sites

Pongo ma bardzo dobre wyniki jak na psa w jego wieku, a biorąc pod uwagę, że był przez wiele lat "pensjonariuszem" schroniska to wręcz rewelacyjne. Tarczyca może nie jest to jeszcze typowa niedoczynność ale może dlatego ta otyłość. Wet obejrzy i zadecyduje jak to ze zdrowiem naszego dropiatka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...