Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

14 minut temu, konfirm31 napisał:

Zgadzam się, ale ostatnio wolę mniej kwaczące słowa ;). "Knieć", brzmi dostojnie, "błotna" -, ekologicznie i bliżej natury ;) 

No kocham Cię po prostu, ale co te przecudne ptaki zawiniły

image.png.41bdd4753d6f04c1950be62a7c8c5580.png

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Pongusia, chociaż nie zawsze tutaj piszę.

Nieustannie życzę mu własnego człowieka i domu, bo wielki Dobrotek z niego.

A kaczeńce zawsze przypominają mi czas dzieciństwa, mieszkałam tuż nad rzeką;). Od 10 lat znowu mogę je podziwiać i  wspominać z okna chałupy. 

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja też uwielbiam kaczeńce, a niedawno podziwiałam je w niezliczonej ilości w Bieszczadach, w pięknych dolinach gdzie płynęły strumyki. Są przepiękne, radosne, prawdziwie wiosenne. Niech taka będzie i przyszłość Pongusia.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Tak, ja też uwielbiam kaczeńce, a niedawno podziwiałam je w niezliczonej ilości w Bieszczadach, w pięknych dolinach gdzie płynęły strumyki. Są przepiękne, radosne, prawdziwie wiosenne. Niech taka będzie i przyszłość Pongusia.

I ja też uwielbiam kaczeńce, w mojej rodzinnej miejscowości jest piękny "zamek na wodzie", a nad tą wodą - kaczeńce,mnóstwo kaczeńców, które jako dziecko podziwiałam idąc do szkoły.

Agatko, oby Twoje słowa spełniły się co do jednej literki !!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2021 o 09:10, teresaa118 napisał:

a ja poprosze konto, od lipca stala 50

Oooo, nie wchodziłam wczoraj na dogo, a tu taka niespodzianka! Bardzo bardzo dziękuję w imieniu Pongusia ❤❤❤ Jutro podeślę konto.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2021 o 20:47, agat21 napisał:

 juz trzeci raz do hotelu przyjechała sympatia Pongusia ;) Więc mocno zajęty :D

Widzę że Pongo to lovelas - trzy zdjęcia i na wszystkich podrywa biszkoptową sunię, i przy niej wyglada jakby miał dłuższe łapy, chyba się wyciąga i udaje przed nią wyższego niż jest :-))

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, limonka80 napisał:

Widzę że Pongo to lovelas - trzy zdjęcia i na wszystkich podrywa biszkoptową sunię, i przy niej wyglada jakby miał dłuższe łapy, chyba się wyciąga i udaje przed nią wyższego niż jest :-))

Rozszyfrowałaś go bez pudła :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...