Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

19 godzin temu, Aska7 napisał:

Niestety nie : (

Znajomi wzięli wyżła weimarskiego z rodowodem. Ich wybór : /. I zawsze jak się napił wody to ktoś za nim stał z ręcznikiem papierowym, żeby mu fafle wytrzeć. Ehh, na nic tłumaczenie : (

No fajnie. Podejrzewam, że najlepsza byłaby dla nich rzeźba psa - najlepiej dłuta jakiegoś znanego rzeźbiarza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Aska7 napisał:

Niestety nie : (

Znajomi wzięli wyżła weimarskiego z rodowodem. Ich wybór : /. I zawsze jak się napił wody to ktoś za nim stał z ręcznikiem papierowym, żeby mu fafle wytrzeć. Ehh, na nic tłumaczenie : (

Miałam takich niedoszłych teściów, naprawdę fajni ludzie, ale Poznaniacy. Też suka stała po piciu, żeby nie nakapać na podłogę (pastowany parkiet), nie przeszkadzało jej, nauczona była. Wyżeł zresztą, ale nie weimar.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, KrystynaS napisał:

Ależ ten Pongo na piękne umaszczenie i jaka sierść gęsta

Tak, jest naprawdę oryginalny wielokropek :) Sierść się poprawiła po lepszym jedzeniu, no i spa sporo zdziałało, bo cały wieloletni syf z futerka spłynął. Tylko coś na razie ludzie nie bardzo to dostrzegają :/ 

Taki fajny psiulo, powinni się bić o niego.

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek jak siedziałam w Katowicach w oczekiwaniu na szczeniory z Ukrainy, zadzwoniły panie bliźniaczki z Poznania w sprawie Pongusia. Bardzo fajne, z głosu wynikało, ze już w miarę dojrzałe, artystki zwierzakolubne, szukają spokojnego psiaczka dla jednej z nich. Ponguś bardzo się spodobał, tylko znowu wynikła sprawa mieszkania na I piętrze bez windy i konieczności noszenia psiaka. Ostatni psiak, którego pani pożegnała chorował mocno pod koniec życia i pani go nosiła kilka razy dziennie na siusiu po schodach. Gadałyśmy ok. pół godziny i stanęło na tym, że pani się zastanowi, przemyśli, pojedzie do rodziców, którzy mają 20 kilgramowego psa i ponosi go trochę po schodach, żeby potrenować i zobaczyć ja to by ewentualnie było. Po majówce będzie jechać do Krakowa, więc nie wykluczone, że przejedzie przez hotelik i pozna Pongusia osobiście, jeśli przemyślenia będą szły w dobrą stronę.

A ja dziś wyróżniłam ogłoszenie na Katowice, dajcie znać jakie macie wyniki ze swoich ogłoszeń i które warto wyróżnić jeszcze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje oba ogłoszenia Pongusia mają bardzo dobre stetystyki i pobrań telefonu i odsłon. To na Poznań juz straciło wyróznienie a na Częstochowe jest do chyba 3 maja. Jak na mój gust to zawsze przy staruszkach im więcej wyróznień tym lepiej.

Ten dom wyżej brzmi całkiem dobrze. Z tym noszeniem psów faktycznie może być kłopot ale tak naprawde...można wymyślić jakieś nosidło gdyby faktycznie trzeba było..1sze piętro nie jest aż tak wysoko...ZObaczymy jednak co postanowią :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U mnie Ponguś ma dwa wyróżnione olx

https://www.olx.pl/d/oferta/pan-kropeczka-czyli-pongo-czeka-na-dobry-dom-CID103-IDIZpck.html

  • Od: 16 kwi Do: 15 maj

  • Gliwice, Śląskie, Stare Gliwice
  • Statystyki
  • 101
  • 4

Ale dzisiaj je przenoszę na Katowice.

  • Od: dzisiaj Do: 30 maj

  • Kraków, Małopolskie, Nowa Huta
  • Statystyki
  • 438
  • 20

 

Głaski dla Pongusia :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2021 o 19:43, agat21 napisał:

Tak, jest naprawdę oryginalny wielokropek :) Sierść się poprawiła po lepszym jedzeniu, no i spa sporo zdziałało, bo cały wieloletni syf z futerka spłynął. Tylko coś na razie ludzie nie bardzo to dostrzegają :/ 

Taki fajny psiulo, powinni się bić o niego.

Ja nie wiem gdzie ludzie mają oczy, Ponguś jest cudny i z urody i z usposobienia. I ma taką nietuzinkową urodę :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2021 o 22:54, Alaskan malamutte napisał:

 

16 godzin temu, Ellig napisał:

Ja wyzerowałam licznik 2 dni temu, wyróżnione na Warszawę do dzisiaj. 
https://www.olx.pl/d/oferta/pongo-czeka-na-dom-CID103-IDJ0wEB.html

20210501_064600.jpg

Wyróżnię jutro oba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...