Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

8 minut temu, Patmol napisał:

 Do basseta -nie bardzo. Przynajmniej na zdjęciach.  Do beagla w parku/posturą -tak.

 

 

I to jest dowód na to, jak zdjęcia potrafia przekłamać. :-)) widziałam Pongo na żywo i uwierz mi, daleko mu do postury beagla. 

Pan Adam, który adoptował Szamana, był zaskoczony jego wyglądem na żywo. Pozytywnie oczywiście.  Powiedział, że na zdjęciach Szaman wydawał się większym i troszkę "groźnie" wyglądającym psem. W rzeczywistości to drobny średniak i do tego słodziak :-))) 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, przydałoby się jeszcze jedno, dwa...Na Kraków i Opole. Potrzebne nowe zdjęcia....

Z tego co się orientuję to ma na Katowice, Wrocław, Warszawę i Legnicę. 

 

 

To poproszę Anetkę o nowe zdjęcia. Dzisiaj ładna pogoda, przynajmniej u nas, to może mu zrobi w ogródku.

Link to comment
Share on other sites

Przelałam kasę za hotelowanie Pongo w marcu 350 zł + za kąpiel w SPA 90 zł + wizyta u weta i leki 83 zł

Razem 523 zł

Ponieważ wychodzi mi minus na koniec marca, skorzystam z pieniędzy po Amberku. Miały być na Pongo lub Feniksa w zależności od sytuacji. Ale na Fenisia już nie pójdą :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...