Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

 

Dnia 25.03.2021 o 11:49, KrystynaS napisał:

On ma krótkie łapy i chyba atletyczną budowę ciała dlatego wydaje mi się, że jest grubaskiem. Najważniejsze żeby był zdrowy, sprawny i szczęśliwy. Wielokropek nasz.

No własnie - popieram! Atleta - wielokropek nasz cudny jest :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2021 o 11:49, KrystynaS napisał:

On ma krótkie łapy i chyba atletyczną budowę ciała dlatego wydaje mi się, że jest grubaskiem. Najważniejsze żeby był zdrowy, sprawny i szczęśliwy. Wielokropek nasz.

Super   :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2021 o 10:34, agat21 napisał:

Krysiu, on ma taką masywną budowę jak Piegusek. On nawet jak będzie miał niedowagę będzie wyglądał na grubaska. Może z kilo jeszcze zrzuci, ale więcej chyba już nie trzeba :)

Pozwól że się z Tobą nie zgodzę Agatko :) - jak zobaczyłam ostatnie zdjęcia Pongusia to nie mogłam go poznać, zastanawiałam się gdzie się podziała ta kula łaciata :D. A to odchudzona wersja Pongusia. I wg mnie wygląda bardzo fajnie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Onaa napisał:

Pozwól że się z Tobą nie zgodzę Agatko :) - jak zobaczyłam ostatnie zdjęcia Pongusia to nie mogłam go poznać, zastanawiałam się gdzie się podziała ta kula łaciata :D. A to odchudzona wersja Pongusia. I wg mnie wygląda bardzo fajnie.

 

Pozwalam :))

Bardzo dziękuję za wpłatę 60 zł dla Pongusia z bazarku Nadziejki

obraz.png.c609e36e5be4e2bcc2e4e1e315fdff5f.png

Link to comment
Share on other sites

               Porada dietetyka. Rozgrzewające napoje czyli herbata z wkładką

53 minuty temu, agat21 napisał:

Pozwalam :))

Bardzo dziękuję za wpłatę 60 zł dla Pongusia z bazarku Nadziejki

obraz.png.c609e36e5be4e2bcc2e4e1e315fdff5f.png

         Prosze o potwierdzenie na kramiku zakonczonym
a herbaciano kawunkowy zaprasza zaprasza caluni czas
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, wrzuć link do ogłoszenia Pongo. Podmienię ogłoszenia Szamana na Pongo na Wrocław, Kraków. Na Warszawę Ellig już podmieniła. Patmol zrobi na Legnicę, tylko tekst potrzebny.

Bardzo bardzo Wam dziękuję :) To ogromniasta pomoc! :D

olx Pongo

Link to comment
Share on other sites

Ponguś jeszcze bierze do piątku antybiotyk, ale zaczerwienienie przy brodawczaku znacznie się zmniejszyło i zrobił się bardziej płaski. W piątek anecik podjedzie do weta, żeby ocenił sytuację i wyznaczył termin zabiegu usunięcia brodawczaka. 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, agat21 napisał:

Ponguś jeszcze bierze do piątku antybiotyk, ale zaczerwienienie przy brodawczaku znacznie się zmniejszyło i zrobił się bardziej płaski. W piątek anecik podjedzie do weta, żeby ocenił sytuację i wyznaczył termin zabiegu usunięcia brodawczaka. 

Skąd wiadomo że to brodawczak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...