Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

7 minut temu, Tyśka) napisał:

Możesz mi agat21 wysłać na WhatsApp. To wstawię.

Nie mogę wysłać na WhatsAppa, bo film dostałam messengerem i nie jest możliwe pobranie go. Mogę tylko przekazać dalej na messengera. Wyślesz mi wiadomość w messengerze, bo nie mogę Cię znaleźć?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyśka) napisał:

Filmik :) 

 

Z Messengera da się pobrać, ale trzeba przytrzymać i potem kliknąć opcję "Pobierz" (albo strzałkę skierowaną w dół).

Kochana, tak robiłam, ale był komunikat, że filmu się nie da pobrać. Aż taka nieobyta nie jestem :D

Dzięki wielkie za wstawienie! :)

Link to comment
Share on other sites

Jak fajnie spaceruje, tak spokojnie, musiał kiedyś chodzić na smyczy i pamięta to. Chester natomiast jest spanikowany, niespokojnie w lewo, w prawo, albo nie potrafi chodzić na smyczy i się pląta albo się obawia czegoś i chciałby uciec. Pongo jest świetny i bardzo lubi przytulać się, lubi żeby go głaskać, troszkę pieszczoszek

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, agat21 napisał:

Dzisiejsze zdjęcia krówki łaciatej :) Oj, odchudzanie potrzebne, oj potrzebne ;))

Brak opisu.

Ależ on ma te łapeczki kropkowane :DD

Tylko coś taki mało wesoły dziś był do pani fotografki..

Mało wesoły, bo zamiast głaskać i przytulać to odchudzać się każą ;)

cudny jest !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...