Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

Uffff, Dropcio teraz Pongo dojechał, stres opada z niego i z nas. Wymiotował bo pewnie dostał jeść w schronisku. Rozumiem, że jak na ten moment nie jest źle. Wyśpi się spokojnie na miękkim posłaniu, tyle lat na to czekał, 8 lat. Ludzi na tyle lat wsadzają za kraty za bardzo poważne przestępstwo, a on siedział za to że się urodził, to jego jedyna wina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pongo w przeciwieństwie do Szamana i Chestera zjadł wszystko, co dostał, wypił wodę i ogólnie zachowuje się tak, jakby mu było dobrze w nowym miejscu:) Jest wielkim, uroczym przytulasem. Jak tylko Anetka kuca, on od razu jest przy niej.

Więcej pewnie będzie wiedziała agat21, bo ja głównie męczyłam Anecik o naszego Chestera, a wiedziałam, że będą rozmawiały. Jak już będzie mogła, to coś napisze.

Link to comment
Share on other sites

Pongo pewnie rano jak się obudził to był zdziwiony, że wszystko nie zniknęło, i miękkie posłanko jest i miska z wodą jest, jedzenie tylko dla niego i nie musi o nie walczyć. I jest ta miła Pani, która pogłaszcze, powie coś łagodnym, ciepłym głosem. Pongo już nie biedaku, tak będzie i jutro i pojutrze, przyzwyczajaj się.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj w drodze, ale i w kontakcie z Anecik. Pongo jest bardzo spragniony kontaktów z człowiekiem, chodzi za Anecik krok w krok i każdą okazję do przytulenia, pogłaskania musi wykorzystać. W książeczce ze schronu ma wpisany rok urodzenia 2008. Kastrowany był w 2013. Przerażające jest, że taki pies tyle się wysiedział w schronie :( 

Wizyta u weta umówiona na jutro na 11.00. Trzeba go przebadać o sprawdzić narośle na skórze. To chyba takie objawy niezbyt młodego wieku już.. mój pieso też takie ma.

Tak czy siak jest psem uroczym i bardzo ujmującym. Spokojnym i cichym. Tylko go przytulać należy! :)

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, agat21 napisał:

 jest psem uroczym i bardzo ujmującym. Spokojnym i cichym. Tylko go przytulać należy! :)

Ale bym przytulała, do upadłego :-))

Jest przepiękny, napatrzeć się nie mogę na ten pyszczek, choć ślady ciężkiego życia rzeczywiście widoczne.... 

Link to comment
Share on other sites

Pongo jaki ty jesteś piękny! I tylko żeby go głaskać i przytulać. Oczy miodowe, mądre, futro przepiękne takie dropiate. Agat cudnego psa wyparzyłaś w tym schronie. Przez tyle lat nikt go nie zauważał. Widziałyście trochę szczerbatek.

W tym Zamościu są przepiękne psy, czemu tamtejsi mieszkańcy tego nie widzą, dopiero my Dogomaniacy musimy im to uzmysławiać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nawet pisać nie mogę, ryczę sama nie wiem, czy bardziej ze wzruszenia, czy z radości...

jaki on szczęśliwy!!! jak niewiele mu do tego szczęścia trzeba było - ludzkiej ręki do pogłaskania i bezpieczeństwa, którego sądząc po ranach - bardzo mu brakowało :( cudowne psie serce!!! Jak tylko go na zdjęciach zobaczyłam - myślałam o jego zabraniu na BDT, dzięki Wam on jest już bezpieczny, a ja mogę pomóc drugiemu "bohaterowi" tego wątku - Biedakowi.

Dziewczyny - jesteście wspaniałe !!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Onaa napisał:

Kochany Pongo :).

A czy na lewe oczko nie widzi mniej czy to tylko na zdjęciu tak się odbija ?

Lewe oczko ma ślady zaćmy :( Myślę, że nie widzi zbyt dobrze na nie.. Zobaczymy co jutro wet powie. Niestety swoje najlepsze lata przesiedział biedak w schronie :/  Teraz trzeba znaleźć mu dom i ludzi, którzy nie bacząc na jego wiek, dadzą mu takie życie, które chociaż trochę zrekompensuje mu ten czas stracony. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...