Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

Uzgodniłam z Anecik, że przy okazji standardowych badań krwi warto zrobić taki pakiet starszego psiaka, czyli zbadać parametry wątrobowe, tarczycowe itp. Może on taki grubiutki jest, bo ma niedoczynność tarczycy? Mam nadzieję, że "sponsorki" Pongusia nie mają nic przeciwko? 

I jeszcze przypomniało mi się, że Anecik mówiła dziś, że on jest wielkim amatorem jedzenia. Apetyt ma iście wilczy!

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, KrystynaS napisał:

Pongo ma pewnie ok. 10 lat może więcej z czego 8 lat w schronisku. Może mieć już zmiany patologiczne, starcze w oczach, takie zamglone, białe. Ciekawe ile waży, myślę, że ok. 18 - 20 kg ale zdjęcia mogą w tym względzie przekłamywać.

Jutro u weta będzie ważony, dowiemy się ile waży dokładnie :)

Link to comment
Share on other sites

Na pewno wszystko, co będzie potrzebne Pongo będzie miał zrobione. Również wizyta w jakimś psim SPA, bo ze wszystkich psiaczków, jakie przyjechały teraz, on ma futerko w najgorszym stanie. :( Jak zmyje się cały ten schroniskowy brud i smród, to i on poczuje się pewnie lepiej. Nie mówiąc o tym, jak jeszcze bardziej wypięknieje :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, agat21 napisał:

Na pewno wszystko, co będzie potrzebne Pongo będzie miał zrobione. Również wizyta w jakimś psim SPA, bo ze wszystkich psiaczków, jakie przyjechały teraz, on ma futerko w najgorszym stanie. :( Jak zmyje się cały ten schroniskowy brud i smród, to i on poczuje się pewnie lepiej. Nie mówiąc o tym, jak jeszcze bardziej wypięknieje :)

On już jest piękny, a po SPA to z zachwytu mdleć będziemy ;)

sory za "głupawkę", ale tyle się upłakałam z powodu tego psiaka, że teraz chyba odreagowuję na widok jego uśmiechu. Strasznie mi w serce zapadł...one wszystkie zresztą...

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. Nie można go tam zostawić! Zapraszam do dropiatego biedaka. Ma na razie 160 zł deklaracji miesięcznych.

Bardzo grzeczny Ponguś był w gabinecie. Do wszystkich oczywiście chciał się przytulać! Nawet pobierania krwi nie zauważył specjalnie, byle przytulony. No rozczulający pies na maksa :) Waży 22 kg - odchudzanie koniczne, uszy zabagnione, ma zapalenie na tle drożdżakowym, zostały zakroplone, dodatkowe maści wkrótce zostaną zaaplikowane. Wyniki badania krwi będą w sobotę. Narośle to takie gruczolaki, niegroźne. Nie zdecyduję się na ich wycinanie, jest co najmniej 6. Oczko jedno z zaćmą, ale coś jeszcze na nie widzi.

No to tyle na teraz.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pongo ty nasz bohaterze!! Grzeczny w gabinecie to wielka zaleta. No ale żeby aż tyle ważył, 22 kg. Dieta kochany, dieta i nie ma że lubisz jeść. A się upasł na schroniskowym wikcie, pewnie jakieś tuczące, tłuste rzeczy jadł, ruchu praktycznie nie miał bo co tam przeszedł 5 m po boksie i tyle. Zakażone, zaciapane uszy to chyba u większości psów ze schroniska, Amber też miał bagno w uszach.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Bardzo grzeczny Ponguś był w gabinecie. Do wszystkich oczywiście chciał się przytulać! Nawet pobierania krwi nie zauważył specjalnie, byle przytulony. No rozczulający pies na maksa :) Waży 22 kg - odchudzanie koniczne, uszy zabagnione, ma zapalenie na tle drożdżakowym, zostały zakroplone, dodatkowe maści wkrótce zostaną zaaplikowane. Wyniki badania krwi będą w sobotę. Narośle to takie gruczolaki, niegroźne. Nie zdecyduję się na ich wycinanie, jest co najmniej 6. Oczko jedno z zaćmą, ale coś jeszcze na nie widzi.

No to tyle na teraz.

                             ♡   ♡   ♡   ♡   ♡   ♡ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...