Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Jeśli się nie pogniewacie, to i ja postanowiłam ogłosić Pongusia od siebie....Póki co na Katowice, ale miasto można zmienić

https://www.olx.pl/d/oferta/pongo-pogodny-psi-seniorek-kochajacy-ludzi-psy-i-koty-adopcja-CID103-IDJhQgn.html

Z tego co się orientuję to Pongo ma ogłoszenia na Katowice, a nie ma na Kraków. Możesz zmienić?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Z tego co się orientuję to Pongo ma ogłoszenia na Katowice, a nie ma na Kraków. Możesz zmienić?

ok, super,to zmieniam na Kraków

 

edit: wyróznie mu na miesiąc od siebie :) może akurat Kraków będzie szczęśliwy

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Z tego co się orientuję to Pongo ma ogłoszenia na Katowice, a nie ma na Kraków. Możesz zmienić?

Ode mnie ma na Kraków i na Gliwice, obydwa wyróżnione.

https://www.olx.pl/d/oferta/wyjatkowy-pongus-do-adopcji-CID103-IDJfvRB.html

https://www.olx.pl/d/oferta/pan-kropeczka-czyli-pongo-czeka-na-dobry-dom-CID103-IDIZpck.html

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

O, dziękuję Ci Asiu, miałam właśnie zbierać te ogłoszenia w jednym miejscu, a Ty już to zrobiłaś :)

Wielkie wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Lajki mi się skończyły, ale bardzo bardzo Wam dziękuję :)

Wieści po wczorajszej wizycie u weta są takie, że brodawczak bardzo zmalał i przysechł i wet jednak na razie odradza wycięcie brodawczaka. Pongo przestał go wygryzać. Więc może w ogóle nie trzeba będzie tego ciachać. W sumie tak by było najlepiej, bo narkoza to zawsze obciążenie dla organizmu, zwłaszcza niezbyt młodego..

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście to miejsce będzie pod obserwacją. Po świętach Pongo zostanie zaszczepiony na wirusówki, bo do tej pory były ważniejsze rzeczy, brał antybiotyk. Ale teraz to już będzie można.

Pongo bardzo się polubił z jedną suńką właścicielską - to ta beżowa na zdjęciach. Chyba jest niewysterylizowana i Pongo poczuł "zew młodości" ;))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Rozumiem....to może poczekajmy, co wyniknie z tych ogłoszeń...jeśli cisza to poszerzymy zasięg

Alaskan, w związku z tym, że Onaa zrobiła olx na Kraków, ja zmieniłam swoje po raz kolejny, tym razem na CZĘŚTOchOWE i tak już zostawiam :) popraw prosze w tym zbiorczym poście

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...