Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

1 godzinę temu, Isabel napisał:

Czy byłaby możliwość dołączenia do transportu piesków kotki z Izbicy? Kotka jedzie docelowo do Krakowa, ale to ta sama trasa, kotka wysiadłaby po drodze.

Myślę, że nie ma przeszkód. Czy p.Arek miałby zabrać kotka z Izbicy? Transport we wtorek, p.Arek do Zamościa do schroniska przyjedzie przed 13

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Myślę, że nie ma przeszkód. Czy p.Arek miałby zabrać kotka z Izbicy? Transport we wtorek, p.Arek do Zamościa do schroniska przyjedzie przed 13

Dzięki :) W stronę Krakowa, Katowic trasa nie prowadzi przez Izbicę, jakoś zorganizujemy przejazd do Zamościa :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Jest inny..mniejszy od Quatro, oklapłe uszka..To starszy piesek....Bardzo grzeczny i miły...

 

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Ma śliczny pyszczek, taki misiowaty i jest pięknie umaszczony..myślę, że nie czekałby długo na domek...

Dla mnie też wygląda jak Quatro. Nieśmiało zapytam.... nie znalazło by się dla niego jakieś miejsce ? Może mógłby wyjechać z Szamanem i Dropiatkiem...

Jestem już mocno obłożona deklaracjami stałymi i wpłatami dla  psiaków na które nie deklarowałam, lecz którym brakuje na utrzymanie, ale dla jednego jeszcze znajdę kilka złotych. Może kogoś jeszcze chwyci za serce...  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, limonka80 napisał:

 

Dla mnie też wygląda jak Quatro. Nieśmiało zapytam.... nie znalazło by się dla niego jakieś miejsce ? Może mógłby wyjechać z szamanem i Dropiatkiem...

Jestem już mocno obłożona deklaracjami stałymi i wpłatami dla  psiaków na które nie deklarowałam, lecz którym brakuje na utrzymanie, ale dla jednego jeszcze znajdę kilka złotych. Może kogoś jeszcze chwyci za serce...  

zacytuję i do pytania się przyłączę...do deklaracji też, choć wiele ich mam...

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, limonka80 napisał:

 

Dla mnie też wygląda jak Quatro. Nieśmiało zapytam.... nie znalazło by się dla niego jakieś miejsce ? Może mógłby wyjechać z szamanem i Dropiatkiem...

Jestem już mocno obłożona deklaracjami stałymi i wpłatami dla  psiaków na które nie deklarowałam, lecz którym brakuje na utrzymanie, ale dla jednego jeszcze znajdę kilka złotych. Może kogoś jeszcze chwyci za serce...  

 

1 minutę temu, mari23 napisał:

zacytuję i do pytania się przyłączę...do deklaracji też, choć wiele ich mam...

Dziewczyny kochane, już dla Dropiatka uprosiłam miejsce u Anecik...

gdyby jednak chciał go ktoś wziąć pod swoją opiekę, ja też pomogę...Jutro jadę do schroniska, mogę o niego zapytać i...nawet zarezerwować

20210216_121447.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...