Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...

Recommended Posts

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Wcale by mnie to nie zdziwiło:-)) On z całej czwórki najbardziej uchachany:-))

Obieżyświat? :) śliczny jest, a te oczy na czarnym tle - niezwykłe :)

• Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak będziecie robić kiedyś konkurs na pierwszego naiwniaka z dogo, to mam wygraną w kieszeni. Dropiatek będzie pod moją opieką. Mimo, że nie powinnam teraz brać żadnych psów na siebie. Z wielu powodów

Zadzwoniłam do państwa. Szaman na dzień dobry obsikał meble. Tylko raz, więcej się nie powtórzyło. Jest bardzo podekscytowany, ciągle chodzi, zagląda, wącha. Ogon w ruchu cały czas. Był na trzech spac

Pokażę Wam, jak dzisiaj mój malamut informował mnie, że żółw Kuba obudził się i przyszedł do kuchni na jedzonko 

Posted Images

2 minuty temu, mari23 napisał:

Obieżyświat? :) śliczny jest, a te oczy na czarnym tle - niezwykłe :)

No cudny jest!!! Jeśli płynie w nim choć troszeczkę krwi husky, to obieżyświat jak nic!! Oj, będzie ktoś miał pociechę ze wspólnych podróży!!

Niebieskie oczy, niebieska krew - Szamanek vel  Księciunio;).

Cieszę się jego szczęściem, tyle się wystał i wyczekał przy tej siatce, zawsze najbliżej, zawsze pierwszy.

• Like 1
Radujemy ogromnie radujemy az sie placze ze hoho
             Szamciu niezwykly Szamanski

Jeszcze nie dojechali....

52 minuty temu, Tola napisał:

Niebieskie oczy, niebieska krew - Szamanek vel  Księciunio;).

Cieszę się jego szczęściem, tyle się wystał i wyczekał przy tej siatce, zawsze najbliżej, zawsze pierwszy.

Ale ślicznie go Tolu nazwałaś Obraz znaleziony dla: gify emotikony zima

56 minut temu, Tola napisał:

tyle się wystał i wyczekał przy tej siatce, zawsze najbliżej, zawsze pierwszy.

Aż dziw że nikt z adoptujących takiego ładnego i przyjaznego psa nie wybrał. Ale w końcu Szaman wolny i mam nadzieję wkrótce szczęśliwy. Trawa pod łapkami... 

Witaj witaj Szamaniu piekny
wyobrazilam sobie ...jak Szamcio zaczyna szalec radowac wolnoscia a Aneciki fruwaja ...biegaja za ksieciuniem 
 coby okielznac duzutkiego 
10 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Fajnie, że tak dobrze zniósł przeprowadzkę. 

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj  na wolności księciuniu! Najważniejsze masz za sobą, wszystko złe jest przeszłością.

2 godziny temu, Tianku napisał:

Dzień dobry Szamanku :) cudownego dnia :)

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:
Witaj witaj Szamaniu piekny
wyobrazilam sobie ...jak Szamcio zaczyna szalec radowac wolnoscia a Aneciki fruwaja ...biegaja za ksieciuniem 
 coby okielznac duzutkiego 

Niebieskooki Księciunio spokojnie zniósł noc, wypił wodę, ale karmy nie ruszył.....Anetkę przywitał merdaniem ogonka, nastawiał pychol do głaskania. 

Cały czas zachodzę w głowę, i nie mogę zrozumieć, jakim cudem taki pozytywny pies siedział tyle lat w schoronisku...

• Alaskan malamutte changed the title to Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...