Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

11 minut temu, Ewa Marta napisał:

Gratuluję! Nareszcie się wybiega i ma w końcu rodzinę dla siebie. Myślałam, że Chester będzie pierwszy, ale Szaman go wyprzedził. Bardzo się cieszę:)

Gdyby nie szczepienie p. Iwonki, to Chester pierwszy pojechałby do domku. :-)))

Tutaj nie było potrzeby, aby pan przyjeżdżał jeszcze raz. domek sprawdzony, pan zdecydowany....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Patmol napisał:

Alaskan malamutte -super.

To może teraz jakieś innego psa ogłosić? Bo mam wolne miejsce dla jakiegoś psa na OLX

Tylko potrzebuję tekst i zdjęcia

Bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu Szamanka. 

Chcemy teraz pomóc w znalezieniu domku psiakowi z tego wątku 

psiaczek-który-już-na-nic-nie-czeka-nie-patrzy-już-nawet-przez-kraty-na-człowieka-który-podchodzi-do-boksu-nie-patrzy-mu-w-oczy-pongo-już-w-hotelu-zapraszam-do-dropiatego-biedaka-ma-na-razie-200-zł-deklaracji-miesięcznych

Możesz jemu zrobić ogłoszenie?

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Szaman ma dom!!!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

Pan Adam przyjechał już ze swoja obróżką. Anecik mówi, że jak zobaczył Szamanka, przykucnął, pogłaskał i zapytał: To co chłopaku? Jedziemy do domku!! Jedziesz z nami? "

I takie podejście mi się podoba. Powodzenia cudny Szamanku

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu, mnie też!!! Co prawda, jak Anecik powiedziała, że pan przywiózł swoją obróżkę i smycz, to upewniłam się, że jednak pan zakładał zabranie Szamanka :-))))

Różnie mogło być, ale najwidoczniej Rodzina zakochała się w Szamanku juz widząc zdjęcia. Może to dziwne, ale ja nie rozumiem takiego wybierania, przebierania, jak w ulęgałkach. A Szamanek wygląda, jakby doskonale wiedział, że jedzie na SWOJE. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu Szamanka. 

Chcemy teraz pomóc w znalezieniu domku psiakowi z tego wątku 

psiaczek-który-już-na-nic-nie-czeka-nie-patrzy-już-nawet-przez-kraty-na-człowieka-który-podchodzi-do-boksu-nie-patrzy-mu-w-oczy-pongo-już-w-hotelu-zapraszam-do-dropiatego-biedaka-ma-na-razie-200-zł-deklaracji-miesięcznych

Możesz jemu zrobić ogłoszenie?

 

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/353158-psiaczek-który-już-na-nic-nie-czeka-nie-patrzy-już-nawet-przez-kraty-na-człowieka-który-podchodzi-do-boksu-nie-patrzy-mu-w-oczy-pongo-już-w-hotelu-zapraszam-do-dropiatego-biedaka-ma-na-razie-200-zł-deklaracji-miesięcznych/page/19/ 

 

a on ma jakiś tekst/wybrane zdjęcia? lub jakieś już ogłoszenia do skopiowania?

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do państwa. Szaman na dzień dobry obsikał meble. Tylko raz, więcej się nie powtórzyło. Jest bardzo podekscytowany, ciągle chodzi, zagląda, wącha. Ogon w ruchu cały czas. Był na trzech spacerach, zrobił co trzeba. Ciągnie na smyczy jak parowóz. Z pieskami się wącha, chce się bawić.  Chodzi za panem Adamem krok w krok. 

Mam obiecane zdjęcia i informacje. Imię Szaman zostaje, pani stwierdziła, że do niego pasuje. 

Pan na włościach

 

166824506_191195882563507_3808464010071110152_n.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Zadzwoniłam do państwa. Szaman na dzień dobry obsikał meble. Tylko raz, więcej się nie powtórzyło. Jest bardzo podekscytowany, ciągle chodzi, zagląda, wącha. Ogon w ruchu cały czas. Był na trzech spacerach, zrobił co trzeba. Ciągnie na smyczy jak parowóz. Z pieskami się wącha, chce się bawić.  Chodzi za panem Adamem krok w krok. 

Mam obiecane zdjęcia i informacje. Imię Szaman zostaje, pani stwierdziła, że do niego pasuje. 

Pan na włościach

 

166824506_191195882563507_3808464010071110152_n.jpg

Przepiękny!!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Szaman zamieszka w Krakowie, w bloku na parterze. W domu jest pan, pani i 18 letni syn. Często przychodzi w odwiedziny mama pana, więc tak naprawdę Szaman nie będzie na długo zostawał sam. 

Chyba właśnie o takim domku marzyłam dla naszego księciunia!!taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

20210329_114245.jpg

20210329_114305.jpg

20210329_114403.jpg

image000001(2).jpg

 

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

I pojechał!! 

20210329_115351.jpg

20210329_114330.jpg

                                   coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zadzwoniłam do państwa. Szaman na dzień dobry obsikał meble. Tylko raz, więcej się nie powtórzyło. Jest bardzo podekscytowany, ciągle chodzi, zagląda, wącha. Ogon w ruchu cały czas. Był na trzech spacerach, zrobił co trzeba. Ciągnie na smyczy jak parowóz. Z pieskami się wącha, chce się bawić.  Chodzi za panem Adamem krok w krok. 

Mam obiecane zdjęcia i informacje. Imię Szaman zostaje, pani stwierdziła, że do niego pasuje. 

Pan na włościach

 

166824506_191195882563507_3808464010071110152_n.jpg

Shaman jest bardzo ładny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zadzwoniłam do państwa. Szaman na dzień dobry obsikał meble. Tylko raz, więcej się nie powtórzyło. Jest bardzo podekscytowany, ciągle chodzi, zagląda, wącha. Ogon w ruchu cały czas. Był na trzech spacerach, zrobił co trzeba. Ciągnie na smyczy jak parowóz. Z pieskami się wącha, chce się bawić.  Chodzi za panem Adamem krok w krok. 

Mam obiecane zdjęcia i informacje. Imię Szaman zostaje, pani stwierdziła, że do niego pasuje. 

Pan na włościach

 

166824506_191195882563507_3808464010071110152_n.jpg

Jaki dumny pies domowy:)

Link to comment
Share on other sites

Alaskan, Szaman nie prezentuje niepokojących zachowań ani trochę. On zachowuje się jak najbardziej normalnie - jak bardzo pewny siebie, silny zwierzak.  Ale młody, bo on jest młody, mieszkający w mieście pies, do tego pies bez wahania znakujący teren (ile on jest po kastracji?) - powinien od razu uczyć się odpowiednich zachowań, wtedy jest najłatwiej psu zapamiętać. Znakowanie terenu to trochę taki okrzyk - ja tu jestem najważniejszy! Jak do grupy dzikich psów czy wilków dołącza nowy zwierzak, to on prosi o przyjęcie do grupy i  dostosowuje się do obyczajów tej nowej grupy. Na szkoleniu posłuszeństwa nauczy się jakie zachowania właśnie jemu się opłacają, jakie są nagradzane.  Chodzenie na smyczy bez ciągnięcia, siadania, warowanie, zwracanie wiekszej uwagi na właściciela niz na inne psy - to konieczne w mieście.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Trochę się zmartwiłam tym wpisem...Czy Szaman prezentuje jakieś niepokojace zachowania? Powinnam z panstwem porozmawiać?

Też się przeraziłam i myślałam, że Szamanek narozrabiał, a ja przeoczyłam wpis

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze co do znakowania terenu - a może by tak wprowadzić zwyczaj, aby chętnym na psa - o ile przyjadą najpierw zapoznać się ze zwierzakiem - dawać do domu jakikolwiek kawałek szmatki z psiego kojca czy legowiska? Wtedy pies, wkraczając do nowego mieszkania, znajduje już tam swój zapach, to może zapobiegać znaczeniu sikaniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...