Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Domek z Wrocławia przyjedzie w sobotę poznać Szamanka. Tylko poznać..

Domek z Krakowa musi poustawiać wszystko aby przyjechać na zapoznanie. Tutaj nie mam watpliwości i Szamanek mógłby jechać gdyby zaiskrzyło.

Trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Szaman ma dzisiaj wizytę u weta o godz 13. Szwy zostaną zdjęte, uszy sprawdzone. wczoraj jeszcze nie było wyników biopsji, zobaczymy jak dzisiaj. 

Pan Krzysztof z Wrocławia potwierdził wczoraj chęć przyjazdu i zapoznania się z Szamanem. Kraków milczy.....

Miałam jeszcze jeden telefon z Sosnowca, ale to nie był domek dla Szamana, dwa zapytania na olx, ale tylko zapytania bez ciągu dalszego...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Szaman ma dzisiaj wizytę u weta o godz 13. Szwy zostaną zdjęte, uszy sprawdzone. wczoraj jeszcze nie było wyników biopsji, zobaczymy jak dzisiaj. 

Pan Krzysztof z Wrocławia potwierdził wczoraj chęć przyjazdu i zapoznania się z Szamanem. Kraków milczy.....

Miałam jeszcze jeden telefon z Sosnowca, ale to nie był domek dla Szamana, dwa zapytania na olx, ale tylko zapytania bez ciągu dalszego...

 

 

Trzymam kciuki za dobre wyniki i za domek dla Szamana.
Ciekawe jak wizyta u wet.?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Szaman był u weta, szwy zdjęte, ranka pięknie się goi. Wyników badania histopatologicznego jeszcze nie ma, każą dzwonić w przyszłym tygodniu....

Super,  ze ranka się dobrze goi. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gabi79 napisał:

Czy to dzisiaj Państwo z Wrocławia przyjeżdżają poznać Szamanka? 

 

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Powodzenia Szami!

Wizyta się odbyła. Generalnie państwu Szaman się spodobał, szczególnie pani. Państwo chcą jeszcze przemyśleć i ew pod koniec kwietna byliby skłonni przyjechać po Szamanka. Wyjaśniłam, że do tego czasu Szaman może być już wyadoptowany. Zwłaszcza, że w poniedziałek przyjeżdża pan Adam z Krakowa. Jesli zaiskrzy, to ja zdecydowanie jestem za domkiem w Krakowie.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Gabi79 napisał:

Dziękuję Gabi kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0058 Jak tylko zameldują się na koncie, potwierdzę na bazarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Wizyta się odbyła. Generalnie państwu Szaman się spodobał, szczególnie pani. Państwo chcą jeszcze przemyśleć i ew pod koniec kwietna byliby skłonni przyjechać po Szamanka. Wyjaśniłam, że do tego czasu Szaman może być już wyadoptowany. Zwłaszcza, że w poniedziałek przyjeżdża pan Adam z Krakowa. Jesli zaiskrzy, to ja zdecydowanie jestem za domkiem w Krakowie.  

Nad czym tu myśleć do końca kwietnia?  nie wiem. Jeden dzień czy dwa  to tak, ale miesiac?

Trzymam kciuki za ten domek w Krakowie. Pies naprawdę bardzo ładny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...