Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

2 minuty temu, lunarmermaid napisał:

Bardzo dziękuję Alaskan. Trochę zejdzie zanim całkowicie wrócę do formy, ale trudno. Dopadł mnie sławetny obecnie wirus... 

Ojej....tym bardziej trzymam kciuki. Moi znajomi chorowali, ale jeszcze tą pierwszą "odmianą" wirusa, w ubiegłym roku...Wszyscy jakoś z tego wyszli bez większych konsekwencji. Trochę trwał powrót do zdrowia, ale w tej chwili jest ok.

Ja mam taki zestaw antykovidowy, którego używam od roku, odkąd pojawił się wirus. Olejek oregano działa jak antybiotyk...nam pomaga.

Resized_20201102_103451.jpeg

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ojej....tym bardziej trzymam kciuki. Moi znajomi chorowali, ale jeszcze tą pierwszą "odmianą" wirusa, w ubiegłym roku...Wszyscy jakoś z tego wyszli bez większych konsekwencji. Trochę trwał powrót do zdrowia, ale w tej chwili jest ok.

Ja mam taki zestaw antykovidowy, którego używam od roku, odkąd pojawił się wirus. Olejek oregano działa jak antybiotyk...nam pomaga.

Resized_20201102_103451.jpeg

Też stosowałam i witaminę D i C, ale to zza bardzo nic nie daje. Jak się trafi na wirusa to w zależności od organizmu się choruje słabiej lub mocniej. U mnie, co ciekawe, zaczęła najmłodsza 13-letnia córka, po niej ja, mąż i starsza córka, 28 lat. Z czego ja wylądowałam w szpitalu pod tlenem z zapaleniem płuc, reszta w miarę dobrze, mąż trochę gorzej. Ciężko powiedzieć kogo złapie i kiedy...

Szamanek cudo, jak on tyle lat w tym schronie się uchował...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, lunarmermaid napisał:

Też stosowałam i witaminę D i C, ale to zza bardzo nic nie daje. Jak się trafi na wirusa to w zależności od organizmu się choruje słabiej lub mocniej. U mnie, co ciekawe, zaczęła najmłodsza 13-letnia córka, po niej ja, mąż i starsza córka, 28 lat. Z czego ja wylądowałam w szpitalu pod tlenem z zapaleniem płuc, reszta w miarę dobrze, mąż trochę gorzej. Ciężko powiedzieć kogo złapie i kiedy...

Szamanek cudo, jak on tyle lat w tym schronie się uchował...

Tak, masz rację...nie wiadomo kogo i kiedy dopadnie i jak organizm zareaguje...

Szamanek sporo siedział i marniał w schronisku...Mam nadzieję, że ktoś się na nim pozna. Damy Tylko i wyłącznie do najlepszego domku. Anecik go bardzo chwali. Jest cichutki, nie szczeka, pięknie zachowuje czystość, cieszy się na widok człowieka, coraz lepiej chodzi na smyczy. Energia go rozpiera, ale co się dziwić....5 lat nie wychodził na spacery...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, konfirm31 napisał:

Widać, że nic sobie nie robi z abażuru  i radośnie korzysta ze spaceru i bliskości człowieka :). Fantastyczny pies :))) 

Oj, fantastyczny!!! I te oczy..... :) :)

2 godziny temu, lunarmermaid napisał:

Bardzo dziękuję Alaskan. Trochę zejdzie zanim całkowicie wrócę do formy, ale trudno. Dopadł mnie sławetny obecnie wirus... 

Współczuję i z całego serca życzę zdrowia!

Link to comment
Share on other sites

 

  Ciociu czekam jeszcze na wplate rozliczam jeszcze
                          Z kramiku 80 zl juz dawno u Szamcia
           Mam od Dobrychduszek 39 zl 70 gr i czekam na dyszke
     Jeszcze powinna nadejsc dyszka i wszystko razem posle ku Tobie
                    Calosci z bazareczku bedzie wtedy 128 zlockow
 
poczekam jeszcze kilka dni bo kazdenki pieniazek wazny ogromnie
                                   Szamciu cudzik miodzik niezykly
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nadziejka napisał:

 

  Ciociu czekam jeszcze na wplate rozliczam jeszcze
                          Z kramiku 80 zl juz dawno u Szamcia
           Mam od Dobrychduszek 39 zl 70 gr i czekam na dyszke
     Jeszcze powinna nadejsc dyszka i wszystko razem posle ku Tobie
                    Calosci z bazareczku bedzie wtedy 128 zlockow
 
poczekam jeszcze kilka dni bo kazdenki pieniazek wazny ogromnie
                                   Szamciu cudzik miodzik niezykly

Zobacz obraz źródłowy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2021 o 15:12, konfirm31 napisał:

Widać, że nic sobie nie robi z abażuru  i radośnie korzysta ze spaceru i bliskości człowieka :). Fantastyczny pies :))) 

Abażur i dwie niebiesko świecące "żarówki" na 4 tańczących łapach ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...