Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

21 godzin temu, Onaa napisał:

Fajne zdjęcia Szamanka tylko pysiaczek jeszcze troszkę poważny.

Szamanek pewnie jeszcze nie dowierza, że jego los tak się odmienił. Ogólnie jest bardzo pozytywnym i radosnym psiakiem. Tańczy lepiej niż Maserak :-)))

Los Szamanka bardzo poruszył moja koleżankę Monikę, która wpłaciła dla niego 150zł. 

Z całego serce dziękuję!!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Cichutko bo nie ma nowych zdjęć i wiadomości. Czekamy na termin zabiegu,

żeby trzymać kciuki.

cichutko, ale cały czas jesteśmy ;) :)

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Termin zabiegu jest ustalony na 12.03. Na zdjęcia nowe chwilkę musimy poczekać, ponieważ na razie psiaki po kolei jeżdżą do SPA. Dzisiaj był Pongo. 

Pongo walczył o swoją schroniskową "pamiątkę", oby Rudy chętniej i radośniej korzystał z kąpieli :)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Marysiu, wiem że zakochana jesteś w rudych, ale wydaje mi się, że Szamanka ni jak się nie da przefarbować na Rudo zamyslony-emotikon-ruchomy-obrazek-0010

Może jednak niech zostanie czarno-biało-dropiaty nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120

nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120

no tak, "rude w sercu mi gra"...ale dropiate i niebieskookie...i wszystkie inne też się w sercu zmieszczą ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Witamy pięknie i również życzymy słonecznego dnia. 

Jutro Szamanek ma SPA, ciekawa jestem, czy pani groomer zostanie Miss Mokrego podkoszulka?  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0028

Oj, doczekać się nie mogę jak chłopaki beda po tym SPA wyglądać :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Witamy pięknie i również życzymy słonecznego dnia. 

Jutro Szamanek ma SPA, ciekawa jestem, czy pani groomer zostanie Miss Mokrego podkoszulka?  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0028

Zostanie na pewno! I Anecik również! Zastanawiam się, czy tylko podkoszulka?.. :D

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Witamy pięknie i również życzymy słonecznego dnia. 

Jutro Szamanek ma SPA, ciekawa jestem, czy pani groomer zostanie Miss Mokrego podkoszulka?  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0028

Przy kąpieli Pongusia obie zostały Miss Mokrego Podkoszulka ;)

Mnie w takich sytuacjach przypomina się pierwsza kąpiel Pirata.... chyba on sam najmniej był wykąpany ;) za to ja, mąż, łazienka i przylegająca do niej kuchnia - jak po przejściu fali tsunami ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, konfirm31 napisał:

Będzie i TEN. Dobrze,  jest widoczny i budzi zainteresowanie. 

Jest troszkę pobrań telefonu, ilość wyświetleń kasuję. Mamy chwilkę na domek, Szaman musi mieć zabieg. Dopiero po zabiegu zacznę go intensywnie ogłaszać.

A tymczasem Szamanisko się tapla w SPA. Czekam na info, jak księciunio się zachowywał...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0028

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Jest troszkę pobrań telefonu, ilość wyświetleń kasuję. Mamy chwilkę na domek, Szaman musi mieć zabieg. Dopiero po zabiegu zacznę go intensywnie ogłaszać.

A tymczasem Szamanisko się tapla w SPA. Czekam na info, jak księciunio się zachowywał...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0028

                 xxx na ZABAWNE - Zszywka.pl...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...