Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

znów łzy mi się zakręciły, tym razem to łzy radości :)

Na zamojskim wątku są nowe zdjęcia ze schroniska...dobrze, że są takie wątki, zdjęcia i filmiki jak tutaj, inaczej można się załamać całkowicie...

Szamanku - szefie szczęściarzy - zdrowia i cudnego domku życzę tobie oraz "podległym kierownikowi" kolegom, bo następne biedy na ratunek czekają...

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mari23 napisał:

znów łzy mi się zakręciły, tym razem to łzy radości :)

Na zamojskim wątku są nowe zdjęcia ze schroniska...dobrze, że są takie wątki, zdjęcia i filmiki jak tutaj, inaczej można się załamać całkowicie...

Szamanku - szefie szczęściarzy - zdrowia i cudnego domku życzę tobie oraz "podległym kierownikowi" kolegom, bo następne biedy na ratunek czekają...

Ta trójka u Anecik to "weterani schroniskowi"....Poszukamy domków, najlepszych...Należy im się po tylu latach odsiadki ...

Oby tylko ten guz u Szamanka nie był czymś groźnym....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Ta trójka u Anecik to "weterani schroniskowi"....Poszukamy domków, najlepszych...Należy im się po tylu latach odsiadki ...

Oby tylko ten guz u Szamanka nie był czymś groźnym....

Mam nadzieję, że to nic groźnego, Szamanek dostał szansę na "rekompensatę" za stracone w schronisku lata i nie może być inaczej, jak tylko DOBRZE !

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anecik mowi na niego Maserak nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0028Tak przebierał łapkami z niecierpliwości, jak czekał na swoją kolej na zdjęcia!

155835563_1234069503662444_1197354838584890114_n.jpg

Niezwykłe :) patrząc na zdjęcia pomyślałam "już nie kierownik, a tancerz ".... Maserak.... no powiedzmy, że Maserak jest "prawie" tak przystojny, jak Szaman :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Ellig napisał:

Prawie wzorcowe wyniki, tylko może być lekka niedoczynnośc tarczycy.

Też na to zwróciłam uwagę...Do konsultacji z wetem. Ale to nie jest przeciwskazanie do ew. wykonania zabiegu usunięcia guza na łapie. 

No nic, czekamy na konsultację i zabieg. 

Z dobrych wieści jeszcze to, że Księciunio wpyla suchą karmę, aż miło. Na początku nawet nie tknął. Psiaki odpoczywają, odsypiają lata spędzone w schronisku. Mają mięciutko, spokojnie, cicho...

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Też na to zwróciłam uwagę...Do konsultacji z wetem. Ale to nie jest przeciwskazanie do ew. wykonania zabiegu usunięcia guza na łapie. 

No nic, czekamy na konsultację i zabieg. 

Z dobrych wieści jeszcze to, że Księciunio wpyla suchą karmę, aż miło. Na początku nawet nie tknął. Psiaki odpoczywają, odsypiają lata spędzone w schronisku. Mają mięciutko, spokojnie, cicho...

 

Dokładnie tak, wyniki badania krwi są naprawdę dobre :)

Link to comment
Share on other sites

Piękny pies, od teraz jego życie też na pewno  będzie takie.

Chcieliśmy  i tym razem wspomóc kolejne zamojskie psy, na razie kwotą po 150 zł.

Rozmawiałam już z anecik, wystawi nam fakturę, a każdemu psu odliczy ta kwotę od hotelowania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...