Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

2 minuty temu, Tola napisał:

Ale się dzieje, super, kolejni rezydenci ze schronu wreszcie go opuszczą!

Szaman długo czeka, zawsze przy siatce. ja go w myślach nazywałam zawsze Chaber, pisałam do dziewczyn od połnocniaków, które już nie raz pomogły, ale nic z tego nie wyszło.

Ale i on się doczekal:)

Witaj Tolu u Szamanka :-))

Chaber też ładnie, nie wiedziałam, że nadałaś mu imię....

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Isiak napisał:

Ja się nie odważyłam na północniaka :) 

Pies rasy husky albo malamut to było moje marzenie od zawsze. Bardzo dużo czytałam na temat tych ras, rozmawiałam z właścicielami ..Coraz bardziej skłaniałam się do posiadania malamuta. 

Wychodzę z założenia, że marzenia trzeba spełniać i tym sposobem, 20 lat temu zamieszkał z nami 5 letni wtedy Bari. 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mdk8 napisał:

Skoro Quatro nie potrzebuje już kasiorki :) to przenoszę swoją deklarację na tego biedaka. 

Cudownie by było gdyby udało się po kolei pomóc wszystkim "mieszkańcom " tego boksu . Takie ciche marzenie :(

i oby tych "mieszkańców" nie przybywało :( :(

wprawdzie deklaracji sporo ostatnio mam, ale chociaż 10 zł stałej dam dla biedaka <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...