Jump to content
Dogomania

Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...

Recommended Posts

• Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak będziecie robić kiedyś konkurs na pierwszego naiwniaka z dogo, to mam wygraną w kieszeni. Dropiatek będzie pod moją opieką. Mimo, że nie powinnam teraz brać żadnych psów na siebie. Z wielu powodów

Pokażę Wam, jak dzisiaj mój malamut informował mnie, że żółw Kuba obudził się i przyszedł do kuchni na jedzonko 

To jak już tam będziesz, szepnij też Łaciatkowi do ucha, że we wtorek przenosi się do lepszego miejsca. No właśnie... Poruszył kilka serc na tyle mocno, że nie ma wyjścia, trzeba go stamtąd zab

Posted Images

No proszę - pies na medal. Więc tylko dla najlepszych ;) A tak serio, to widać, że on nie z tych, co pozwolą sobie w kaszę dmuchać. To, że pozwala sobie dotykać uszu i łapek, to tak dla uśpienia czujności. ;))) Że niby taki misio..

1 minutę temu, agat21 napisał:

Ktoś, kto go zgubił, oddał do schronu, porzucił, był głupkiem do kwadratu. 

Oj tak!!

Szaman ma wpisane w książeczkę data urodzenia IX 2014r . Kastracja w schronisku IX 2015r...

To oznacza, że trafił do schroniska jako ok roczny psiak nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

18 minut temu, agat21 napisał:

No proszę - pies na medal. Więc tylko dla najlepszych ;) A tak serio, to widać, że on nie z tych, co pozwolą sobie w kaszę dmuchać. To, że pozwala sobie dotykać uszu i łapek, to tak dla uśpienia czujności. ;))) Że niby taki misio..

Zobaczymy jutro jak się zachowa u weta nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224

Martwi mnie to, że Księciunio nie chce jeść suchej karmy...Jutro Anecik wprowadzi puszkę.....

Może haszczakowe geny dały o sobie znać i młody narwaniec poleciał w świat na zwiedzanie i już nie dał rady wrócić, a właściciele nie szukali albo słabo szukali. I tak trafił do schronu.

1 minutę temu, Isiak napisał:

Może haszczakowe geny dały o sobie znać i młody narwaniec poleciał w świat na zwiedzanie i już nie dał rady wrócić, a właściciele nie szukali albo słabo szukali. I tak trafił do schronu.

bardzo możliwe, ale to nie zmienia zdania o "głupku do kwadratu" ;) Agat21 ma rację! 

♡    ♡    ♡    ♡   ♡