Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

8 minut temu, Poker napisał:

Krwiak w uchu przypuszczalnie powstał , gdy Szaman trzepał głową z powodu bólu ucha. Walnął o coś uchem i krwiak gotowy.

Najprawdopodobniej tak było...

O krwiaka się nie martwię, wchlonie się, albo go osuszą..Gorzej ten guz...martwi mni to, że nie jest ruchomy, nie ma tam płynu i  jak to stwierdził wet, jakby przytwierdzony do kości.......

Link to comment
Share on other sites

Szamanek się rozkręca...:-)) Wczoraj posprawdzał wszystkie legowiska i stwierdził, że pewnie najbardziej miękka jest kołderka Chesterka. Jak Chesterek wszedł do "siebie" to księciunio burknął...Dostał reprymendę od Anecik i potulnie poszedł na swoje posłanie. 

Szamanek lubi bawić się z Pongo, z czego się bardzo cieszę. Myślę, że niedługo dołączy do nich Chesterek.

No i jeszcze sprawa kleszczy. Zrobiło się bardzo ciepło, za chwilę to dziadostwo zaatakuje ze zdwojoną siłą. Ja swojemu malamutowi podałam już dzisiaj SIMPARICĘ TRIO.

Poprosiłam Anecik, aby zakupiła dla Szamanka.

20210226_162135.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...