Jump to content
Dogomania

Szaman ma dom!! Zamieszkał w Krakowie. Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...


Recommended Posts

Dnia 16.02.2021 o 17:20, Alaskan malamutte napisał:

Witaj Tyśka :-)). Obiecałam mu to, jak zabierałam Quatro...

Tam został jeszcze kolejny, który skradł mi serce....Musi niestety poczekać....:-((( 

20210216_121452.jpg

Moje serce też poruszył ten psiak. <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj go odwiedzę i już konkretnie powiem, kiedy wyjeżdża!! Niech się już nie zamartwia...

To jak już tam będziesz, szepnij też Łaciatkowi do ucha, że we wtorek przenosi się do lepszego miejsca.

54 minuty temu, Ellig napisał:

Moje serce też poruszył ten psiak. <3

No właśnie... Poruszył kilka serc na tyle mocno, że nie ma wyjścia, trzeba go stamtąd zabierać. Pogadałyśmy sobie z Ellig szczerze, potem okazało się, że Anecik znajdzie dla niego miejsce, Alaskan pomoże w szukaniu domu i decyzja może być jedna - zabieramy.

Kochane my z Ellig mamy pod opieką 4 psiaki w hotelach. Do tego ja mam bardzo chorą swoją sunię, więc bardzo liczymy na Waszą pomoc w jego utrzymaniu. Koszt to 500 zł miesięcznie plus transport. Szczęśliwie transport trzech psiaków, więc koszty też mniejsze. 

Założę mu dzisiaj wątek, chociaż niewiele jeszcze o nim wiemy. Tyle, że jest starszy, miły i grzeczny, no i parę zdjęć. 

Bardzo proszę dziewczyny, które deklarowały chęć pomocy: Limonka80, mari23, beataczl zostańcie z nami i z Łaciatkiem. Pozwolę sobie podać tu link do jego wątku jak już go założę. Każda pomoc jest na wagę złota.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Ewa Marta napisał:

To jak już tam będziesz, szepnij też Łaciatkowi do ucha, że we wtorek przenosi się do lepszego miejsca.

No właśnie... Poruszył kilka serc na tyle mocno, że nie ma wyjścia, trzeba go stamtąd zabierać. Pogadałyśmy sobie z Ellig szczerze, potem okazało się, że Anecik znajdzie dla niego miejsce, Alaskan pomoże w szukaniu domu i decyzja może być jedna - zabieramy.

Kochane my z Ellig mamy pod opieką 4 psiaki w hotelach. Do tego ja mam bardzo chorą swoją sunię, więc bardzo liczymy na Waszą pomoc w jego utrzymaniu. Koszt to 500 zł miesięcznie plus transport. Szczęśliwie transport trzech psiaków, więc koszty też mniejsze. 

Założę mu dzisiaj wątek, chociaż niewiele jeszcze o nim wiemy. Tyle, że jest starszy, miły i grzeczny, no i parę zdjęć. 

Bardzo proszę dziewczyny, które deklarowały chęć pomocy: Limonka80, mari23, beataczl zostańcie z nami i z Łaciatkiem. Pozwolę sobie podać tu link do jego wątku jak już go założę. Każda pomoc jest na wagę złota.

jestem, zostanę i choć dzisiaj podsumowałam swoje stałe deklaracje z decyzją "stop" to...przecież nie mogę nie pomóc!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo proszę dziewczyny, które deklarowały chęć pomocy: Limonka80, zostańcie z nami i z Łaciatkiem. Pozwolę sobie podać tu link do jego wątku jak już go założę. Każda pomoc jest na wagę złota.

Łaciatek .... :-))  Oczywiście że będę na wątku, dołożę do transportu i dam chłopakowi 50zł/ mc. Bardzo dziękuję za danie mu szansy.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, limonka80 napisał:

Łaciatek .... :-))  Oczywiście że będę na wątku, dołożę do transportu i dam chłopakowi 50zł/ mc. Bardzo dziękuję za danie mu szansy.

Bardzo Ci dziękuję:) Może udałoby się dorzucić go do bazarku transportowego Gabi:)

A mogłabyś zadeklarować te 50 zł na jego wątku?

To my dziękujemy za wsparcie psiaka:) Wasze deklaracje pomogły podjąć tę decyzję:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szamanek jak zwykle na posterunku, przy siatce, przywitał mnie merdaniem ogonka i przebieraniem przednich łapek. Pracownik przypiął obrożę i wyprowadził go do oddzielnego boksu, gdzie razem z Dropiatkiem i Łatkiem będzie czekał na wyjazd, czyli do wtorku. 

Z książeczki wynika, że Szaman ma  7 lat, z tego 6 w schronisku....

20210218_151004.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Szamanek jak zwykle na posterunku, przy siatce, przywitał mnie merdaniem ogonka i przebieraniem przednich łapek. Pracownik przypiął obrożę i wyprowadził go do oddzielnego boksu, gdzie razem z Dropiatkiem i Łatkiem będzie czekał na wyjazd, czyli do wtorku. 

Z książeczki wynika, że Szaman ma  7 lat, z tego 6 w schronisku....

20210218_151004.jpg

One nie wiedzą ,że mają "Boże Narodzenie" :)
Wspaniale ,że pojadą razem do hoteliku.
Jestem bardzo wzruszona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ellig napisał:

One nie wiedzą ,że mają "Boże Narodzenie" :)
Wspaniale ,że pojadą razem do hoteliku.
Jestem bardzo wzruszona.

Eliig, one czują..wiedzą...jakimś siódmym zmysłem. Szamanek był bardzo spokojny, Łatuś też..

Za to dokazywał biało rudy dropiaty..teraz on chciał być zauważony...

20210218_121757.jpg

20210218_121759.jpg

20210218_121801.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Ten boks taki chyba zaczarowany troszkę..takie fajne psiaki a z takim stażem schroniskowym...

zaczarowany....tylko nie przez dobrą wróżkę :( dobrze, że po latach zły czar pryska i dobre wróżki z dogomanii przybyły do tego boksu <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...