Jump to content
Dogomania

jak usunać całe moje konto z dogomanii

Recommended Posts

Przepraszam, pytam dla formalności: dlaczego na innych portalach istnieje możliwość usunięcia konta (na litość Odina, można skasować przecież konto Gmail, a Google ma chyba trochę, bez obrazy, wyższą rangę niż Dogomania w świecie technologicznym, nie w świecie pomagania i ratowania zwierząt)? Oczywiście, można użyć Blocksite (istnieje i dla Firefox, i dla Chrome), ale przecież PT Administratorzy tutaj znają nasze IP -- chyba, żeby zacząć wchodzić przez VPN, a nie o to chodzi -- i czasem niestety "wymskną się" dane osobowe, które jednak są chronione przez RODO, dlaczego taki szlaban??? Nie wiem, dlaczego pani @themagdachce usunąć konto, ale dlaczego tego jej się zabrania? 

On 2/24/2021 at 3:08 PM, themagda said:

Dziwne to forum pod tym względem . Już mi się odechciało likwidować konta bo i tak maja to gdzieś

Ale, jak sama Pani pisze, zostało czy moglo zostac, pogwalcone RODO. Akurat tak sie stalo w tym tygodniu, ze pewna instytucja nie poinformowala mnie o nagrywaniu rozmowy, przez co mialam pozniej nieprzyjemnosci. Rozmawialam z Policją, oni bardzo poważnie podchodza do tematu pogwalcenia naszych danych osobowych. Nikt, tym bardziej forum, ktore jest passé, nie ma prawa nie pozwolic nam usunac konta, podobnie, zadna instytucja -- ani osoby prywatne -- nie maja prawa nagrywać rozmow bez naszej wiedzy, z wyjatkiem Służb Specjalnych, czyli Policji, Pogotowia I Strazy Pożarnej. 

Proszę PT Administratorów o usunięcie mojego konta, ponieważ I tak niczemu nie sluzy mi, a Osoby, z ktorymi chcialabym utrzymywac kontakt, istnieja takze poza Dogomania. 

Z powazaniem, IPWOJCIECHOWSKA. 

PS. Wysylalam juz do Panstwa email, ale zostal zignorowany. Bardzo prosze o powazne zajecie sie sprawą. To nie jest "tylko internet". To jest AZ internet