Jump to content
Dogomania

jak usunać całe moje konto z dogomanii


Recommended Posts

Przepraszam, pytam dla formalności: dlaczego na innych portalach istnieje możliwość usunięcia konta (na litość Odina, można skasować przecież konto Gmail, a Google ma chyba trochę, bez obrazy, wyższą rangę niż Dogomania w świecie technologicznym, nie w świecie pomagania i ratowania zwierząt)? Oczywiście, można użyć Blocksite (istnieje i dla Firefox, i dla Chrome), ale przecież PT Administratorzy tutaj znają nasze IP -- chyba, żeby zacząć wchodzić przez VPN, a nie o to chodzi -- i czasem niestety "wymskną się" dane osobowe, które jednak są chronione przez RODO, dlaczego taki szlaban??? Nie wiem, dlaczego pani @themagdachce usunąć konto, ale dlaczego tego jej się zabrania? 

 

Link to post
Share on other sites
On 2/24/2021 at 3:08 PM, themagda said:

Dziwne to forum pod tym względem . Już mi się odechciało likwidować konta bo i tak maja to gdzieś

Ale, jak sama Pani pisze, zostało czy moglo zostac, pogwalcone RODO. Akurat tak sie stalo w tym tygodniu, ze pewna instytucja nie poinformowala mnie o nagrywaniu rozmowy, przez co mialam pozniej nieprzyjemnosci. Rozmawialam z Policją, oni bardzo poważnie podchodza do tematu pogwalcenia naszych danych osobowych. Nikt, tym bardziej forum, ktore jest passé, nie ma prawa nie pozwolic nam usunac konta, podobnie, zadna instytucja -- ani osoby prywatne -- nie maja prawa nagrywać rozmow bez naszej wiedzy, z wyjatkiem Służb Specjalnych, czyli Policji, Pogotowia I Strazy Pożarnej. 

Proszę PT Administratorów o usunięcie mojego konta, ponieważ I tak niczemu nie sluzy mi, a Osoby, z ktorymi chcialabym utrzymywac kontakt, istnieja takze poza Dogomania. 

Z powazaniem, IPWOJCIECHOWSKA. 

 

PS. Wysylalam juz do Panstwa email, ale zostal zignorowany. Bardzo prosze o powazne zajecie sie sprawą. To nie jest "tylko internet". To jest AZ internet

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...