Jump to content
Dogomania

Rozliczony35 zl Cudnej Heidusi Nadziejkowo Halinkowo 24.02


Nadziejka

Recommended Posts

 Rozliczonko  35 zl

pieniazki poslalalm  do fundacji: 

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

 

 irysek kup teraz mam na koncie 20 zl

num 1 ziaja antyoksydacja  6 zl

num 12 ksiazka Max Czornyj ,,Rzeznik,,  11 zl

irysek za wywol

num 11 a ciastka jezyki  3 zl wywol

 

plastelina kup teraz mam na koncie dziekuje!

num 10 zestaw maseczki niebieskie 12 sztuk  5 zl

 
 
         Ciocia Nesiowata Cegielka Zycia 10 zl mam na koncie dziekuje cudnie!

                                                             Znalezione obrazy dla zapytania: gify serca baloniki

                          Nadziejkowo Halinkowo z serca calego dla Heidusi
                                       Kramik chocby malenki byc musi 
                      Zapraszamy po fantuszki Dobreduszki
                              do 24 lutego godz 22.00
            Jesli Dobraduszka zyczy sobie kup teraz
             Prosze dolozyc zlotoweczke czy dwie do wybranego fantu i juz kupione
Wysylka poczta polska tylko
     
   Watus uroczej cudnej Heiduni

 

Link to comment
Share on other sites

Num 2 ksiazka Marcin Mortka,,Droga pod peknietym niebem,,
                                 fantastyka
stan bardzo dobry
str 240  okl ze skrzydelkami
cena wywol 4 zl obnizka nowa wywol 3 zl

Droga pod pękniętym niebem - Mortka Marcin

opis,,Heather opuszcza Dom pod Pękniętym Niebem. Chce nie tylko odnaleźć Nolana, ale także rozwikłać tajemnicę Końca Świata. W trakcie podróży prowadzi dziennik, w którym opisuje nowych Odmienionych, a także spotkanych Ocalałych. Zarówno pierwsi, jak i drudzy stają się ciekawymi okazami do obserwacji – okazuje się, że skutki Końca Świata są inaczej odczuwalne w różnych rejonach. Odmienieni są bardziej agresywni, a Ocaleli w inny sposób korzystają z łask Matki Natury.

Od pewnego momentu towarzyszyć jej będzie spotkany na drodze pies – Mufka. Kiedy sprawy obiorą zły kierunek, to właśnie Mufka zaniesie pamiętnik Heather do Domu pod Pękniętym Niebem, dzięki czemu Marcus, Wendy i Casey będą mogli zorganizować wyprawę ratunkową, posiłkując się jej enigmatycznymi wpisami.

Link to comment
Share on other sites

Num 8 podstawa zolta lampy  z kabelkiem i wtyczka
bardzo fajne ksztaly
wystarczy dolozyc abazur  zolta ceramika

 lampka na stolik ! sama podstawa zolta ceramika

dosc spora

tutaj zdj z google

https://www.google.com/search?q=lampa+ceramika+zolta+podstawa&tbm=isch&ved=2ahUKEwjxjcHQt73rAhUJySoKHfe9B_UQ2-cCegQIABAA&oq=lampa+ceramika+zolta+podstawa&gs_lcp=CgNpbWcQAzoFCAAQsQM6AggAOgQIABBDOgYIABAIEB46BAgAEB5Qxq4GWN2TCGDElQhoAHAAeAKAAVmIAY8bkgECNTGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ7ABAMABAQ&sclient=img&ei=ILpIX_H9FYmSqwH3-56oDw&bih=735&biw=1536&rlz=1C1GCEA_enPL871PL871#imgrc=jWFWRNF6BpsNxM&imgdii=pzIEppaYqqaeqM

stan idealny, klosze sama dopasowuje dokupuje  i zmieniam 

na rozne kolorki

cena wywol 7 zl obnizka nowa wywol 5 zl

 

Lampka nocna/stołowa ELLIE 1xE14 40W IP20 żółty - sklep.ect24.pl

Link to comment
Share on other sites

Num 9 ksiazka horror ,,Malowidlo,,
nowa stron 272
cena wywol 7 zl obnizka nowa wywol 6 zl
 
 Malowidło - Grzegorz Gajek - ebook
 
Karol jest bogatym biznesmenem, który próbuje na nowo ułożyć sobie życie po tragicznym wypadku. W tym celu sprzedaje firmę i przeprowadza się na Śląsk, gdzie zaczyna remontować zrujnowany dom. Pewnego dnia odnajduje na strychu XIX-wieczny portret jakiegoś młodzieńca. Zafascynowany zaczyna zgłębiać historię dzieła. Zapał z czasem zmienia się w obsesję, która miota Karolem po całej Europie. Podczas podróży poznaje córkę dawnego właściciela swego domu, która twierdzi, że nad obrazem ciąży klątwa. Staruszka namawia Karola, by zniszczył znalezisko, ale ten wierzy, że duch młodzieńca z obrazu pomoże mu rozwikłać tajemnicę tragedii, która go spotkała.
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Cudnej Heidusi Nadziejkowo Halinkowo Zapraszamy Dobreduszki Po Fantuszki do 24.02
Num 13 ksiazka ,,Czwarta Sciana,,
wstarzasajace..'str 320
       nowiutenka
cena wywol 17 zl obnizka nowa wywol 10 zl
opis:
,,Bejrut, rok 1982. Samuel – Grek, Żyd. Wszystkiego po trochu. Ten niegdyś młody lewicowy student o poglądach propalestyńskich, teraz reżyser na łożu śmierci, miewa piękne, choć szalone pomysły. W ogarniętym wojną domową Libanie zamierza wystawić „Antygonę” Jeana Anouilha. Ten projekt wydaje się być obłędem, bowiem Samuel chce, by na scenie zagrali obok siebie chrześcijanie, szyici, Palestyńczycy i druzowie. Z powodu choroby nie może jednak udać się do Bejrutu osobiście, prosi więc o to swego przyjaciela Georges’a. Francuz niewiele myśląc, wsiada do samolotu i leci do ogarniętego wojną Libanu.
Czwarta ściana to dzieło wyjątkowe, w którym mała historia przeplata się z wielką, kameralność z tragedią grecką zrewidowaną przez dramaturga Jeana Anouilha.
Powieść głęboko porusza, szczególnie we fragmentach o Libanie, gdy po masakrze palestyńskich obozów w Sabrze i Szatili rodzi się ból i wściekłość.
„Chciałem podzielić się tymi trudnymi sprawami, a byłem z tym wszystkim zupełnie sam. To tak, jakbym niósł worek z kamieniami.
Gdy oddawałem wam po jednym, mój wór stawał się lżejszy”.
Sorj Chalandon
 Czwarta ściana
Link to comment
Share on other sites

                 Jesli Dobraduszka sobie zyczy opcje kup teraz
Prosze serdecznie dolozyc 1 zl czy dwa zl do wybranego fantu i juz gotowe kupione
                   Bardzo bardzo serdecznie zapraszam 
                  Polecam podstawe lampy ,ksiazki
   Pieknie Dziekuje Mojej Pisapsilce Za Ksiazki Podarowane   
             ,,Rzeznik,,, ,,Malowidlo,,,Marcin Mortka ,,                                                                                                                  Znalezione obrazy dla zapytania: gify serca baloniki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...