Jump to content
Dogomania

Przepiękny, bury kocurek szuka swojego miejsca na ziemi, takiego na zawsze i do końca życia!


kinga_kinga7

Recommended Posts

Ten przeuroczy koci kawaler znaleziony został w lesie, porzucony/wyrzucony w zimę w środku lasu! Przyszedł do mojej babci, która mieszka pod lasem, na wsi, był wychudzony, miał zranione oczko. Ma max 3 latka, przed adopcją zostanie wykastrowany. Szukamy mu wspaniałego, opiekuńczego domu i opiekuna, który już nigdy nie potraktuje go jak ten poprzedni! Straszna z niego przylepa, jest spragniony człowieka, czułości i miłości. Jakiś czas temu z tego właśnie lasu, gdzie najlepiej pozbyć się kłopotu przywiozłam do siebie porzuconą, ciężarną kotkę, u mnie urodziła 3 maluszki, potem została wysterylizowana i wszystkie znalazły swoje rodziny, może pamiętacie kocią rodzinkę 

Miejmy nadzieję, że on też ją odnajdzie... Mile widziana też pomoc dla niego, może ktoś mógłby i chciał kupić mu dobre jakościowo puszeczki, mleczko, które uwielbia! Aha, ten kawaler nie dość, że nie ma rodziny to i imienia :( 

397.jpg

399.jpg

402.jpg

Link to comment
Share on other sites

Piękny kocurek, podobny do mojego Emiliana :) Wyślij mi proszę na pw adres, pod który wysłać puszeczki. Mam jeszcze jedną wizytę z moim psem u weta w tym miesiącu, jak nie zedrze ze mnie znowu skóry, to wyślę chociaż kilka puszeczek. Jak zedrze, to wyślę na początku marca.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, agat21 napisał:

Piękny kocurek, podobny do mojego Emiliana :) Wyślij mi proszę na pw adres, pod który wysłać puszeczki. Mam jeszcze jedną wizytę z moim psem u weta w tym miesiącu, jak nie zedrze ze mnie znowu skóry, to wyślę chociaż kilka puszeczek. Jak zedrze, to wyślę na początku marca.

Dziękujemy ślicznie ;-);-);-)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry.Przyszlam do kocurka z zaproszenia.Jest śliczny.Sama jestem na etapie sterylizowana/kastrowania,karmienia siódemki kotków z naszego podwórza więc nie mam możliwości pomocy.

Zostaję u przystojniaka.Bede kibicować i trzymać mocno kciuki za zdrówko i znalezienie domku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, mari23 napisał:

identycznego buraska karmi moja mama, pól-dziki, prześliczny, też pod lasem, tylko na przeciwległym krańcu Polski

Dziękujemy za przybycie :) Najważniejsza jest dla mnie kastracja kocurka! Gdzie spać ma, jeść ma - co tydzień wożę zakupy :) Saszetki, kocie mleko. Ogłoszenia są, więc myślę, że to kwestia czasu, dobrze, że idzie do wiosny...

A może ktoś chciałby sprawić mu prezen bądź się dorzucić do zakupu saszetek? Lubi sobie zjeźć nasz kawler więc zrobiłabym mu jakieś zapasy

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kinga_kinga7 napisał:

Dziękujemy za przybycie :) Najważniejsza jest dla mnie kastracja kocurka! Gdzie spać ma, jeść ma - co tydzień wożę zakupy :) Saszetki, kocie mleko. Ogłoszenia są, więc myślę, że to kwestia czasu, dobrze, że idzie do wiosny...

A może ktoś chciałby sprawić mu prezen bądź się dorzucić do zakupu saszetek? Lubi sobie zjeźć nasz kawler więc zrobiłabym mu jakieś zapasy

poproszę o nr konta :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...